منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD به دنبال یک روند نزولی به 4.61 دلار کاهش یافت

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD به دنبال یک روند نزولی به 4.61 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که DOT/USD پس از یک دوره نزولی به 4.61 دلار کاهش یافت. با ادامه حرکت نزولی، سکه در 24 ساعت گذشته 1.26 درصد از دست داده است. نمودار نشان می دهد که DOT/USD از زمانی که در 13 دسامبر به بالاترین حد خود یعنی 5.32 دلار رسید، روند نزولی داشته و از آن زمان قیمت رو به کاهش بوده است. سکه با مقاومت قوی در حول و حوش 4.70 دلار مواجه شده است، در حالی که حمایت فوری آن در سطح 4.60 دلار وجود دارد، با این حال، ممکن است سکه از این سطح عبور کند.

ارزش کل بازار برای DOT/USD 5.30 میلیارد دلار است که حجم معاملات 24 ساعته آن 104 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه: اقدام قیمت نزولی باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در 24 ساعت نشان می دهد که این توکن روز را با 4.67 دلار آغاز کرد و در طول روز به کاهش ارزش خود ادامه داد و به پایین ترین سطح 4.60 دلار رسید. قیمت در حال حاضر در حدود سطح 4.61 دلار معامله می شود و فشار نزولی همچنان بر حرکت قیمت توکن تأثیر می گذارد. با این حال، حرکت صعودی آنقدر قوی بود که قیمت را تا 4.70 دلار در اوایل امروز بازگرداند، اما گاوها نتوانستند این سطح را حفظ کنند و توکن دوباره کاهش یافت.

تصویر 372
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD از احساسات نزولی برای DOT/USD پشتیبانی می کند زیرا یک متقاطع نزولی را در نمودار 24 ساعته نشان می دهد. نشانگر RSI همچنین یک سیگنال نزولی چشمک می زند زیرا در حال حاضر روی 39.58 قرار دارد. به طور کلی، DOT/USD همچنان در یک روند نزولی است و اگر خرس‌ها فشار خود را حفظ کنند، می‌تواند بیشتر کاهش یابد. میانگین متحرک (MA) همچنین از احساسات نزولی پشتیبانی می کند زیرا MA 50 روزه زیر MA 200 روزه است.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: قیمت پولکادوت در 4.61 دلار تثبیت می شود

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Polkadot نشان می دهد که این توکن در حال حاضر در یک منطقه محدود بین سطوح 4.60 و 4.70 دلار معامله می شود. قیمت در چند ساعت گذشته در حدود سطح 4.61 دلار تثبیت شده است که نشان می‌دهد در کوتاه‌مدت عدم جهت‌گیری وجود دارد. شمع قرمز در نمودار ساعتی نشان می دهد که احساسات نزولی همچنان بر بازار حاکم است.

تصویر 373
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

نشانگر MACD یک سیگنال نزولی چشمک می زند زیرا یک تقاطع نزولی را در نمودار 4 ساعته نشان می دهد. اندیکاتور RSI نیز احساسات نزولی را نشان می دهد زیرا در حال حاضر روی 25.01 قرار دارد که در منطقه اشباع فروش قرار دارد. MA 50 روزه نیز کمتر از MA 200 روزه است که نشان دهنده تمایل نزولی برای توکن است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه در حال حاضر با فشار نزولی مواجه است و با قیمت 4.61 دلار معامله می شود. نمودار ساعتی و روزانه حرکت نزولی را نشان می دهد و شاخص ها حاکی از ادامه این روند در کوتاه مدت است. با این حال، قیمت Polkadot ممکن است در کوتاه مدت شاهد رشد باشد زیرا همچنان در بازار ذخیره سازی غیرمتمرکز جذب می شود.