منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها کنترل خود را دوباره به دست آورده اند و به دنبال افزایش قیمت ها در کوتاه مدت هستند. بازار از دیروز در وضعیت صعودی قرار دارد و قیمت ها از 7.82 دلار به 8.46 دلار رسیده است. با این حال، عملکرد قیمت در این سطح در حال از دست دادن است و ممکن است در کوتاه مدت شاهد برخی تثبیت ها باشیم. زمانی که بازار ثابت شد، انتظار داریم که جفت DOT/USD روند صعودی خود را از سر بگیرد و سطح 9.00 دلار را هدف قرار دهد.

از جنبه نزولی، حمایت در سطح 7.82 دلار دیده می شود. شکستن زیر این سطوح می تواند منجر به افزایش قیمت ها به سطح 7.50 دلار شود. به طور کلی، چشم انداز DOT/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است. خرس سعی کرد کنترل را به دست بگیرد اما موفق نشد. گاوها در حال حاضر مسئولیت دارند و ما انتظار داریم که قیمت ها در کوتاه مدت بالاتر روند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای یک روز: گاوها همچنان به تسلط خود ادامه می دهند زیرا قیمت DOT/USD به 8.20 دلار نزدیک می شود.

تحلیل قیمت دیلی پولکادوت نشان می دهد که قیمت نسبت به روز گذشته 5.48 درصد افزایش یافته است. این دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 8.20 دلار پس از افتتاح روز با 7.82 دلار معامله می شود. تا کنون، جفت ارز DOT/USD در طول روز به بالاترین سطح 8.46 دلار و پایین ترین سطح 7.82 دلار رسیده است. بازار در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارد زیرا حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 364 میلیون دلار بوده است. مجموع ارزش بازار DOT در حال حاضر 8,108,444,242 دلار است که هجدهمین بازار بزرگ در جهان است.

تصویر 365
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 61.8 است که در منطقه صعودی قرار دارد. MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد و در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد. MA همگی به سمت بالا هستند که یک علامت صعودی است. نمودار 24 ساعته DOT/USD نشان می دهد که گاوها کنترل خود را دوباره به دست گرفته اند و به دنبال افزایش قیمت ها در چند روز آینده هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: DOT با مقاومت 8.46 دلار مواجه است.

نمودار 4 ساعته DOT/USD نشان می‌دهد که گاوها کنترل را دوباره به دست گرفته‌اند و در حال حاضر قیمت‌ها را به سمت سطح مقاومت 8.46 دلار می‌برند، با این حال، بالاتر از این سطح، سطوح 8.60 دلار و 8.70 دلار قرار دارند که می‌توانند به عنوان سطوح مقاومت قوی عمل کنند. از جنبه نزولی، حمایت در سطح 7.82 دلار دیده می شود.

تصویر 366
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

بازار در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارد، همانطور که RSI نشان می دهد که در حال حاضر در 60.0 معامله می شود که در منطقه صعودی قرار دارد. خط MACD آبی است) در حال حاضر بالای خط سیگنال (قرمز) است که علامت صعودی است. میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در حال حاضر 8.04 دلار است که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که بازار در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارد و ما انتظار داریم که جفت DOT/USD روند صعودی خود را از سر بگیرد و سطح 9.00 دلار را هدف قرار دهد. معامله گران باید به دنبال خرید DOT در نزول به سطح 8.00 دلار با توقف ضرر زیر 7.82 دلار باشند. هدف برای این معامله سطح 9.00 دلار است. نمودارهای روزانه و ساعتی نشان می دهد که گاوها کنترل خود را دوباره به دست گرفته اند و در حال حاضر قیمت ها را بالاتر می برند. شاخص های فنی در نمودار کلی در حال حاضر صعودی هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.