منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD با کاهش قیمت به 7.03 دلار کاهش یافت

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD با کاهش قیمت به 7.03 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت پولکادوت در حال حاضر نزولی است زیرا بازار به زیر 7.35 دلار سقوط می کند. این پس از یک دوره تثبیت حول این سطح قیمت صورت می گیرد. به نظر می رسد خرس ها اکنون کنترل را در دست دارند زیرا قیمت های DOT/USD را به سمت حمایت 7.01 دلار سوق می دهند. بازار پولکادوت در چند روز گذشته در مرحله تثبیت بوده است و بین 7.35 تا 7.01 دلار معامله می شود. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 7.03 دلار معامله می شود و بیش از 2 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار DOT در حال حاضر 6.63 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 355 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت یک روزه: خرس ها کنترل را به دست می گیرند زیرا DOT/USD پشتیبانی کلیدی را در 7.01 دلار نقض می کند.

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، روند نزولی قوی را برای بازار امروز تایید می کند، زیرا قیمت یک حرکت نزولی در 24 ساعت گذشته را پوشش داده است. بازار در حال حاضر بسیار نزدیک به سطح حمایت کلیدی در 7.01 دلار معامله می شود و هر حرکت بیشتر به سمت نزول می تواند منجر به آزمایش مجدد قیمت در پایین ترین سطح 6.65 دلار شود زیرا گاوها تلاش می کنند از این سطح دفاع کنند. به نظر می رسد شرایط فعلی بازار برای DOT/USD در کوتاه مدت نزولی باشد، اما خروج از محدوده ادغام فعلی می تواند باعث شود که بازار به سمت 7.35 دلار حرکت کند.

تصویر 85
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای کندل استیک ها حرکت می کند. شاخص RSI برای DOT/USD در حال حاضر روی 37.75 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که می تواند شاهد بازگشت گاوها به زودی باشد. باند بولینگر بالا در حال حاضر 7.35 دلار و باند بولینگر پایین 6.97 دلار است. قیمت DOT/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به باند پایین بولینگر است که می تواند به زودی شاهد افزایش قیمت ها باشد.

در نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: انتظار می‌رود عمل قیمت نزولی باقی بماند

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار از ابتدای امروز در یک روند نزولی قرار داشته است. بازار تلاش کرده بود به سمت 8 دلار حرکت کند اما نتوانست این سطح را حفظ کند و به زیر 7.35 دلار سقوط کرد. شرایط فعلی بازار برای DOT/USD نزولی است زیرا قیمت بسیار نزدیک به حمایت کلیدی 7.01 دلار معامله می شود.

تصویر 86
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

انتظار می رود که بازار در کوتاه مدت نزولی باقی بماند زیرا اندیکاتور MACD در حال حرکت به زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. شاخص قدرت نسبی در حال حرکت به سمت سطوح فروش بیش از حد است که می تواند شاهد حرکت بازار به سمت 7.35 دلار در آینده نزدیک باشد. باندهای بولینگر برای DOT/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به یکدیگر هستند که نشان می‌دهد بازار در وضعیت یکپارچگی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت تایید می کند که قیمت در طول روز کاهش شدیدی را تجربه کرده است. قیمت DOT/USD اکنون به مرز 7.03 دلار رسیده است که پایین‌ترین قیمت است و می‌توان انتظار داشت که در ساعات آینده به پایین‌ترین سطح خود برسد. با این حال، قیمت به منطقه پشتیبانی رسیده است، و اگر حمایت خریداران وارد عمل شود، این احتمال وجود دارد که قیمت از اینجا بازگردد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.