منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از یک دوره صعودی در 6.42 دلار تثبیت می شود

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از یک دوره صعودی در 6.42 دلار تثبیت می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت پولکادوت نشان می دهد که ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته روند صعودی داشته است. پس از خارج شدن از الگوی مثلث متقارن، قیمت‌های DOT/USD به بالاترین حد خود در 6.47 دلار افزایش یافت. در حال حاضر، قیمت در 6.43 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که در حال ایجاد حرکت صعودی برای یک مرحله دیگر است. مقاومت برای DOT در 6.47 دلار مشاهده می شود و شکستن بالاتر از این سطح می تواند قیمت ها را تا سطح 7.00 دلار افزایش دهد. در حالی که پشتیبانی از DOT/USD در 6.28 دلار مشاهده می شود که یک افت کمتر از این سطح، می تواند شاهد آزمایش مجدد قیمت ها برای حمایت 5.00 دلار باشد.

تصویر 392
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 0.19 درصد افزایش یافته و ارزش بازار به 7,205,729,519 دلار افزایش یافته است. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر 274,176,229 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: با نزدیک شدن قیمت DOT/USD به 6.42 دلار، گاوها همچنان به تسلط خود ادامه می دهند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که ارز دیجیتال در چند ساعت اخیر روند صعودی داشته است. بازار صعودهای بالاتر و پایین‌ترین قیمت‌ها را افزایش داده است که نشانه‌ای صعودی است. قیمت در 6.27 دلار باز شد و به آرامی به قیمت فعلی 6.42 دلار رسید که نزدیک به بالاترین قیمت تاریخ است.

تصویر 391
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD منبع: TradingView

قیمت پولکادوت همچنین توانسته است بالاتر از میانگین متحرک ساده 50 روزه بماند، که یک علامت صعودی است زیرا SMA 200 روزه بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار باقی می‌ماند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 38.76 قرار دارد و به نظر می رسد وارد محدوده خرید بیش از حد شود که می تواند شاهد کاهش قیمت ها در کوتاه مدت باشد. نوارهای EMA نیز شروع به همگرایی کرده‌اند، که نشانه آن است که گاوها در حال از دست دادن حرکت خود هستند.

تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: DOT/USD با مقاومت 6.47 دلار مواجه است.

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که قیمت‌ها از ابتدای امروز یک کانال صعودی را دنبال می‌کنند. شکست اخیر بالای کانال شاهد افزایش قیمت‌ها به بالاترین سطح تاریخ بوده است. خرس‌ها و گاوها در حال حاضر برای کنترل سطح 6.47 دلار، که سطح مقاومت کلیدی برای جفت DOT/USD است، می‌جنگند.

تصویر 390
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

EMA 50 در حال حاضر 6.41 دلار است و کمتر از قیمت فعلی بازار است که نشانه صعودی است. EMA 200 نیز بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار در 6.47 دلار است که یکی دیگر از نشانه های صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و به نظر می رسد در ساعات آینده یک کراس اوور ایجاد کند. 50 SMA و 200 SMA در یک جهت حرکت می کنند که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای جمع‌بندی، تحلیل اخیر قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته روند صعودی داشته است. به نظر می رسد که بازار یک مرحله دیگر صعود کند، زیرا گاوها در حدود سطح 6.42 دلار نبرد می کنند. هر دو نمودار ساعتی و نمودار روزانه نشانگر روند صعودی هستند که می تواند در کوتاه مدت قیمت ها را تا سطح 7 دلار افزایش دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.