منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از فعالیت نزولی قوی به سمت 6.83 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از فعالیت نزولی قوی به سمت 6.83 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز یک رویکرد نسبتا نزولی را نشان می دهد. قیمت مقداری از ارزش خود را از دست داده است. در چند روز اخیر قیمت DOT بسیار مورد توجه منفی قرار گرفته و به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در 29 ژوئن 2022، قیمت به طور ناگهانی سقوط کرد و از 7.99 دلار به 7.00 دلار رسید. با این حال، قیمت در همان روز شروع به افزایش شتاب مثبت کرد و ارزش 7.12 دلار را دوباره به دست آورد. امروز، در 30 ژوئن 2022، قیمت به اوج های ناچیز رسیده و به بالاترین سطح یک روزه 6.88 دلار رسیده است. با این حال، قیمت ارز رمزنگاری شده حدود 6.83 دلار باقی مانده است.

پولکادوت در حال حاضر با 6.83 دلار معامله می شود. پولکادوت در 24 ساعت گذشته 5.12 درصد کاهش داشت و حجم معاملات 604,536,682 دلار و ارزش بازار زنده 6,733,645,717 دلار بود. پولکادوت با عرضه در گردش 987579315 سکه DOT ​​در رتبه 12 در ارز دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت بسته شدن نامطمئن نشان می دهد، که باعث می شود قیمت های DOT کمتر مستعد تغییرات نوسان شوند. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر در 8.04 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای DOT عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.56 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از DOT است.

DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. با این حال، به نظر می رسد قیمت در حال حرکت به سمت بالا با احتمال قوی برای معکوس کردن بازار به زودی به یک روند صعودی است.

تصویر 406
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 29 است که در منطقه خنثی پایین قرار می گیرد. امتیاز RSI از یک حرکت خطی در منطقه کاهش ارزش پیروی می کند که نشان دهنده کاهش ارزش در آینده است. قیمت DOT/USD جایگاهی پرخطر در بازار پیدا کرده و خود را در آنجا ثابت کرده است. هم ارزی فعالیت خرید و فروش باعث می شود که امتیاز RSI ثابت بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نوسانات بازار را برای ورود به یک حرکت بسته نشان می دهد. با کاهش مقاومت و نزدیک شدن نوارهای حمایتی به یکدیگر. قیمت کریپتوکارنسی از نوسانات پیروی می کند و بیشتر مستعد تغییرات نوسان می شود. حد بالایی باند Bollinger 8.43 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای DOT عمل می کند. حد پایین باند Bollinger در 6.67 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از DOT است.

به نظر می رسد قیمت DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. قیمت به سمت باند حمایت حرکت می کند و سعی در شکستن آن دارد. اگر حمایت شکسته شود، انتظار می رود که حرکت به سمت یک حرکت نزولی همراه با انفجارهای نوسانات تغییر کند. شکست مورد انتظار می‌تواند چیز خوبی برای خرس‌ها باشد، زیرا آنها از هر فرصتی برای مقابله و تصرف کامل بازار برخوردار خواهند بود. با این حال، این بدترین سناریو در رابطه با قیمت ارز دیجیتال خواهد بود.

تصویر 407
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 36 است، که نشان می دهد ارز دیجیتال کمتر از ارزش گذاری شده است. پولکادوت در منطقه خنثی پایین قرار می گیرد. با این حال، موقعیت آن تغییر می کند زیرا امتیاز RSI از یک حرکت رو به پایین پیروی می کند که نشان دهنده غلبه فعالیت فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال پتانسیل عظیمی برای حرکت مثبت دارد. با این حال، در حال حاضر، بازار در حرکت منفی گیر کرده است و انتظار می رود که شکسته شود، که ممکن است مانعی در راه گاوها ایجاد کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.