منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از حرکت صعودی ارزش را 8 درصد افزایش می دهد

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از حرکت صعودی ارزش را 8 درصد افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز رویکرد نسبتاً خوشبینانه ای را نشان می دهد. قیمت بیشتر ارزش از دست رفته خود را به دست آورده است. در چند روز اخیر، هزینه DOT ​​بسیار مورد توجه مثبت قرار گرفته و به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در 17 جولای 2022، قیمت به طور ناگهانی از 7.03 دلار به 7.26 دلار افزایش یافت. با این حال، قیمت در همان روز شروع به افزایش شتاب مثبت بیشتری کرد و دوباره به ارزش 7.37 دلار رسید. در 18 جولای 2022، قیمت به بالاترین حد خود رسید و به 7.61 دلار رسید. با این حال، قیمت ارز رمزنگاری شده حدود 7.59 دلار باقی مانده است.

پولکادوت در حال حاضر با 7.59 دلار معامله می شود. پولکادوت در 24 ساعت گذشته 7.24 درصد رشد داشته و حجم معاملات 510,292,894 دلار و ارزش بازار زنده 7,463,735,118 دلار بوده است. پولکادوت در رتبه ۱۱ ارز دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز شدن نامطمئن نشان می دهد که باعث می شود قیمت های DOT نسبت به تغییرات نوسان حساس تر شوند. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger 7.58 دلار است که به عنوان نقطه پشتیبانی برای DOT عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 6.49 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از DOT است.

DOT/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت صعودی در بازار است. علاوه بر این، به دلیل شکست اخیر، به نظر می رسد قیمت با احتمال قوی برای عقب نشینی مقاومت به سمت بالا حرکت می کند. این شکست باعث شده است که نوسانات نیز به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

تصویر 175
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 69 است که در منطقه تورم کاهش می یابد. امتیاز RSI به دنبال یک حرکت صعودی در منطقه ارزش گذاری بیش از حد است که نشان دهنده تورم آینده است. قیمت DOT/USD جایگاه بسیار بالایی در بازار پیدا کرده است و خود را در آنجا ثابت کرده است. تسلط فعالیت خرید باعث افزایش RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای 1 روز

تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را برای ورود به یک حرکت صعودی خفیف نشان می دهد. با جدا شدن باندهای مقاومت و حمایت شروع به افزایش می کند. قیمت کریپتوکارنسی از نوسانات پیروی می کند و بیشتر مستعد تغییرات نوسان می شود. حد بالای باند Bollinger 7.51 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای DOT عمل می کند. حد پایین باند بولینگر 6.32 دلار است که نشان دهنده حمایت دیگری از DOT است.

به نظر می رسد قیمت DOT/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. قیمت به سمت پویایی مثبت حرکت می کند. به نظر می رسد گاوها مدعی بازار برای خود شده اند و در راه حفظ این سلطه برای چند هفته آینده هستند. قیمت از نوار مقاومت عبور کرده و باعث شکست شده است و به نظر می رسد نوارهای نوسان تهدیدی برای گاوها باشد.

تصویر 177
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 54 است که نشان می دهد ارز دیجیتال پایدار است. پولکادوت در ناحیه خنثی بالایی سقوط می کند. با این حال، موقعیت آن تغییر خواهد کرد زیرا امتیاز RSI از یک حرکت صعودی پیروی می کند که نشان دهنده فعالیت خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال پتانسیل عظیمی برای حرکت مثبت دارد. با این حال، در حال حاضر، بازار شکسته است، که باعث ایجاد موانعی در راه گاو نر خواهد شد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.