منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT روند صعودی خود را در 6.79 دلار حفظ می کند

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT روند صعودی خود را در 6.79 دلار حفظ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 26
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که قیمت‌ها همچنان در یک روند صعودی هستند که در چند روز گذشته در جریان بوده است. قیمت‌ها نزدیک به مقاومت 7.0 دلار معامله می‌شوند و انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت یک شکست رخ دهد. حمایت از قیمت ها 6.5 دلار و قیمت فعلی معاملات 6.7 دلار است که در 24 ساعت گذشته 1.35 درصد افزایش اندک داشته است.

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار مقداری افزایش در حجم معاملات داشته است که در حال حاضر 4.3 میلیارد دلار است. ارزش بازار نیز در حال افزایش است و در حال حاضر 6.7 میلیارد دلار است. انتظار می‌رود قیمت‌ها در کوتاه‌مدت افزایش بیشتری پیدا کنند زیرا جو بازار همچنان صعودی است.

تحلیل قیمت 1 روزه DOT/USD: گاوها در کنترل باقی می مانند

جفت DOT/USD در یک روند صعودی معامله می شود و انتظار می رود قیمت ها در کوتاه مدت بیشتر افزایش یابد. جو بازار مثبت است و انتظار می رود قیمت ها از سطح مقاومت 7.0 دلار خارج شوند. قیمت ها جلسه معاملاتی روزانه را با 6.77 دلار آغاز کردند و در محدوده 6.75 تا 7.0 دلار معامله شدند و قبل از بسته شدن جلسه در 6.79 دلار معامله شدند.

تصویر 24
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

شاخص RSI در حال حاضر روی 65 قرار دارد، دسته ای که نشان می دهد فضای بیشتری برای افزایش قیمت ها وجود دارد. اندیکاتور MACD در محدوده مثبت قرار دارد و در حال افزایش است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. انتظار می‌رود که جفت ارز DOT/USD در کوتاه‌مدت افزایش بیشتری پیدا کند زیرا جو بازار همچنان صعودی است.

نوسانات بازار در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر شروع به برآمدگی می کنند، که نشان می دهد قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت شاهد نوساناتی خواهند بود. انتظار می رود که بازار در کوتاه مدت شاهد نوساناتی باشد زیرا باندهای بولینگر در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در روند صعودی قرار دارد و انتظار می رود قیمت ها در کوتاه مدت بیشتر افزایش یابد زیرا جو بازار همچنان مثبت است. سطح بعدی مقاومت برای قیمت ها 7.2 دلار است که انتظار می رود در کوتاه مدت از آن عبور کند. پشتیبانی از قیمت ها در 6.5 دلار وجود دارد و انتظار می رود قیمت ها خریدارانی در این سطح پیدا کنند.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: مقاومت در 7.0 دلار

تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته نشان می دهد که بازار در روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها بالاتر از میانگین متحرک معامله می شوند. EMA 50 دوره ای از قیمت ها پشتیبانی می کند که در حال حاضر 6.7 دلار هستند. EMA دوره 200 نیز در زیر قیمت ها قرار دارد و در حال حاضر روی 6.5 دلار است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است.

تصویر 25
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 65 قرار دارد و در حال افزایش است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص MACD نیز در محدوده مثبت قرار دارد و در حال افزایش است که نشان دهنده مثبت بودن جو بازار است. باندهای باندهای بولینگر نیز شروع به برآمدگی کرده اند، که نشان می دهد بازار احتمالاً در کوتاه مدت شاهد نوساناتی خواهد بود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که قیمت‌ها در روند صعودی قرار دارند و انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت افزایش بیشتری پیدا کنند زیرا جو بازار همچنان مثبت است. سطح بعدی مقاومت برای قیمت ها 7.2 دلار است که احتمالاً در کوتاه مدت شکسته خواهد شد. با این حال، قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت به سطح 6.8 دلار برگردد زیرا انتظار می رود بازار شاهد نوساناتی باشد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.