منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT حرکت صعودی را با افزایش 5 درصدی آغاز می کند

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT حرکت صعودی را با افزایش 5 درصدی آغاز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز نشانه های صعودی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد افزایش یافت و تا 7.30 دلار حرکت کرد. DOT در امتداد یک روند جانبی در اکثر اوقات هفته ادامه داشت که برای آماده شدن برای یک روند صعودی در مرز 7 دلار باقی ماند. به دنبال آن یک طلسم نزولی قابل توجه که در 25 ژوئن آغاز شد تا قیمت به 6.64 دلار در 5 ژوئیه 2022 رسید. قیمت DOT اکنون میانگین های متحرک 9 و 21 روزه را در نمودار روزانه همراه با یک ارزش گذاری بازار صعودی هدف قرار می دهد که می تواند قیمت را به اندازه نقطه مقاومت اول در 12 دلار نسبت به روند فعلی افزایش دهید.

بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال نیز نشانه‌های مثبتی را نشان می‌دهد که منجر به احیای بیت‌کوین تا ۲۱۵۰۰ دلار با ۶ درصد افزایش می‌شود. اتریوم نیز همین روند را دنبال کرد و با افزایش بیش از 6 درصدی به 1200 دلار رسید. در میان آلت کوین‌های پیشرو، کاردانو 3 درصد افزایش یافت و به 0.47 دلار رسید، در حالی که ریپل جهش مشابهی داشت و به 0.34 دلار رسید. Dogecoin با 3 درصد افزایش به 0.07 دلار رسید، در حالی که Solana با افزایش 6 درصدی به 38.5 دلار رسید.

اسکرین شات 2022 07 08 در 2.10.19 AM
تحلیل قیمت پولکادوت: نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

تحلیل قیمت پولکادوت: RSI افزایش حرکت صعودی را در نمودار روزانه نشان می دهد

در نمودار 24 ساعته کندل استیک برای تحلیل قیمت پولکادوت، قیمت را می توان مشاهده کرد که پس از یک دوره حرکت جانبی پایدار، روند صعودی ثابتی را شکل می دهد. قیمت DOT از ابتدای ماه روی 7 دلار محدود شده بود و تنها در 24 ساعت گذشته مقاومت را شکست. قیمت در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک 9 و 21 روزه است و میانگین متحرک نمایی مهم 50 روزه (EMA) در 7.08 دلار نیز در اوایل روز شکسته شد.

DOTUSDT 2022 07 08 02 31 35
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

شاخص قدرت نسبی (RSI) ارزش بازار صعودی را در 44.89 نشان می دهد و می تواند قبل از رسیدن قیمت به نقطه مقاومت در 12 دلار، به سرعت به منطقه اشباع فروش حرکت کند. انتظار می رود تا زمانی که ارزش RSI کمتر از علامت 50 باشد، حرکت صعودی به افزایش ادامه خواهد داد. در همین حال، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) مشاهده می‌شود که پایین‌های بالاتری را برای ماندن در بالای منطقه خنثی تشکیل می‌دهد. اگر قیمت در امتداد روند فعلی ادامه یابد، DOT می تواند به مرز بالای کانال فعلی برسد که در سقف 12 دلار و سپس 14 دلار است. برعکس، بازگشت به زیر میانگین متحرک 9 و 21 روزه می تواند باعث بازگشت به سطح حمایت در 4 دلار شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.