منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به روند نزولی زیر مقاومت ۷ دلار ادامه می‌دهد

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به روند نزولی زیر مقاومت ۷ دلار ادامه می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که روند نزولی در نمودار روزانه ظاهر می شود، زیرا قیمت پس از رد شدن در سطح 7 دلار به کاهش ادامه داد. DOT امروز یک درصد دیگر کاهش یافت، به دنبال کاهش 3 درصدی دیروز به زیر نقطه 7 دلار. در زمان نگارش این مقاله، قیمت در حدود 6.8 دلار ثابت شده است و روند نزولی بیشتری انتظار می رود. لغزش نزولی کنونی می تواند قیمت را بیشتر به سمت منطقه حمایت در 5.8 دلار حرکت دهد زیرا شاخص های فنی اصلی نشانه های نزولی را نشان می دهند.

بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال عمدتاً حول قیمت‌های دیروز تجمیع شد، زیرا بیت‌کوین بسیار بالاتر از مرز 23000 دلار باقی ماند و اتریوم از مرز 1600 دلار گذشت. در همین حال، در بین آلت کوین ها، ریپل افزایش جزئی ایجاد کرد و به 0.40 دلار رسید و Dogecoin با 2 درصد افزایش به 0.09 دلار رسید. کاردانو با یک روند نزولی جزئی به 0.39 دلار سقوط کرد، در حالی که سولانا نیز تا 24.21 دلار کاهش یافت.

اسکرین شات 2023 02 05 در 2.35.05 ق.ظ
تحلیل قیمت پولکادوت: نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT ممکن است در نمودار روزانه به زیر میانگین متحرک کاهش یابد

در نمودار 24 ساعته کندل استیک برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، می توان روند تغییر قیمت را پس از حرکت مثبت بالای 7 دلار مشاهده کرد. از 3 فوریه، DOT پس از مواجهه با رد در نقطه مقاومت، روند نزولی داشته است و می تواند تا منطقه حمایت در 5.8 دلار کاهش یابد. با این حال، قیمت در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک 9 و 21 روزه خود به همراه میانگین متحرک نمایی مهم 50 روزه (EMA) در 6.63 دلار است.

DOTUSDT 2023 02 05 02 41 57
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

شاخص قدرت نسبی 24 ساعته (RSI) را می توان در محدوده 55-60 در روند فعلی مشاهده کرد. انتظار می‌رود که با کاهش قیمت، این مقدار بیشتر به منطقه فروش بیش از حد کاهش یابد و RSI پس از اصلاح فعلی در محل، دوباره به سمت بالا حرکت کند. علاوه بر این، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) خط روند را نشان می دهد که در امتداد خط سیگنال حرکت می کند، که انتظار می رود سرمایه گذاران را در حصار نگه دارد زیرا روند آشکاری را ارائه نمی دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.