منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT ارزش صعودی را در 6.62 دلار به دست می آورد

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT ارزش صعودی را در 6.62 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز رویکرد نسبتاً خوشبینانه ای را نشان می دهد. قیمت بیشتر ارزش از دست رفته خود را به دست آورده است. در چند روز اخیر، هزینه DOT ​​بسیار مورد توجه مثبت قرار گرفته و تا حدودی افزایش یافته است. در 29 ژانویه 2023، قیمت به طور ناگهانی از 6.66 دلار به 6.34 دلار کاهش یافت. با این حال، قیمت در همان روز شروع به افزایش شتاب مثبت بیشتری کرد و دوباره به ارزش 6.44 دلار رسید. در 29 ژانویه 2023، قیمت به اوج های جزئی رسید و به 6.62 دلار رسید. علاوه بر این، قیمت ارز رمزنگاری شده در حدود 6.62 دلار باقی مانده است.

امروز، قیمت پولکادوت 6.62 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 427.06 میلیون دلار، ارزش بازار 6.54 میلیارد دلار و تسلط بر بازار 0.60 درصد است. قیمت DOT در 24 ساعت گذشته 3.41 درصد افزایش یافته است.

پولکادوت در 4 نوامبر 2021 به بالاترین قیمت خود رسید، زمانی که در بالاترین قیمت خود یعنی 54.98 دلار معامله می شد، در حالی که کمترین قیمت پولکادوت در 22 آگوست 2020 ثبت شد، زمانی که در پایین ترین زمان خود یعنی 2.82 دلار معامله می شد. کمترین قیمت از زمان ATH آن 4.23 دلار (پایین ترین دوره) بود. بالاترین قیمت DOT از زمان آخرین چرخه پایین 6.80 دلار (بالاترین چرخه) بود. پیش بینی قیمت پولکادوت در حال حاضر صعودی است، در حالی که شاخص ترس و طمع 55 (طمع) را نشان می دهد.

منبع در حال گردش پولکادوت 987.58M DOT از حداکثر عرضه 1.00B DOT است. نرخ تورم عرضه سالانه جاری 10.02 درصد است، به این معنی که 89.92 میلیون DOT در سال گذشته ایجاد شده است. از نظر ارزش بازار، پولکادوت در حال حاضر در بخش سکه اثبات سهام در رتبه پنجم و در بخش لایه 1 در رتبه نهم قرار دارد.

تحلیل قیمت 1 روزه DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که نوسانات بازار به دنبال یک حرکت باز است که باعث می‌شود قیمت‌های DOT نسبت به تغییرات نوسان حساس‌تر شوند. در نتیجه، قیمت بالای DOT 6.64 دلار و قیمت باز 6.56 دلار است. برعکس، قیمت پایین DOT 6.56 دلار است که با تغییر 0.82 درصد و قیمت بسته 6.62 دلار است.

DOT/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت صعودی در بازار است. علاوه بر این، قیمت مقاومت را می شکند و منجر به شکست در بازار می شود. این بدان معنی است که یک حرکت معکوس در کار است.

تصویر 631
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 67 است که در منطقه تورم کاهش می یابد. امتیاز RSI به دنبال یک حرکت صعودی در منطقه کم‌ارزش‌گذاری شده است که نشان‌دهنده تورم بیشتر است. قیمت DOT/USD جایگاه بسیار بالایی در بازار پیدا کرده است و خود را در آنجا ثابت کرده است. تسلط فعالیت خرید باعث افزایش RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای 7 روز

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نوسانات بازار را برای ورود به یک حرکت ثابت خفیف نشان می دهد. با حرکت باندهای مقاومت و حمایت به سمت یکدیگر، شروع به فشرده شدن می کند. قیمت کریپتوکارنسی از نوسانات پیروی می کند و کمتر مستعد تغییرات نوسان می شود. قیمت بالای DOT در حال حاضر 6.64 دلار و قیمت باز 6.58 دلار است. برعکس، قیمت پایین DOT در 6.56 دلار با تغییر 0.47 درصد و قیمت بسته 6.61 دلار وجود دارد.

به نظر می رسد قیمت DOT/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. قیمت به سمت پویایی مثبت حرکت می کند. به نظر می رسد گاوها مدعی بازار برای خود شده اند و در راه حفظ این سلطه برای چند هفته آینده هستند. قیمت از باند MA عبور کرده و باعث برگشت شده است و به نظر می رسد نوارهای نوسان گاوها را تهدید می کند.

تصویر 632
LINK/USD نمودار قیمت 7 روزه Surce: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 47 است که نشان می دهد ارز دیجیتال پایدار است. پولکادوت در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. با این حال، موقعیت آن تغییر خواهد کرد زیرا امتیاز RSI از یک حرکت صعودی پیروی می کند که نشان دهنده فعالیت خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال پتانسیل زیادی برای افزایش حرکت دارد. با این حال، به نظر می رسد بازار به نفع یک شکست احتمالی است، که ممکن است برای گاوها سودمند باشد. آنها ممکن است بازار را معکوس کنند و بازار را برای خود ادعا کنند.