منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها به سمت 7.64 دلار هجوم می‌برند، زیرا DOT یک شبه 7 درصد افزایش می‌یابد

تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها به سمت 7.64 دلار هجوم می‌برند، زیرا DOT یک شبه 7 درصد افزایش می‌یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز صعودی است زیرا نشان می دهد که قیمت از 7 سپتامبر 2022 حرکت صعودی را دنبال کرده است، زیرا گاوها دائماً در تلاش برای برتری بوده اند. گاوها دیروز قیمت را به بالای مقاومت 7.33 دلار رساندند و امروز قیمت را بالای مقاومت 7.53 دلار شکستند. قیمت پس از 19 آگوست 2022 به بالاترین سطح رسیده است و بالاترین سطح را نشان می دهد که یک علامت صعودی است. سکه در نهایت از روند نزولی مداوم طفره رفت زیرا سکه قبلاً در حال کاهش بود. در نتیجه تلاش های مستمر قیمت تا سطح 7.64 دلار افزایش یافته است. همچنین انتظار می‌رود در ساعات آینده افزایش قیمت‌ها افزایش یابد.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: با رسیدن قیمت به 7.64 دلار، حرکت صعودی شتاب می گیرد.

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه نشان می دهد که قیمت در دو روز گذشته روندی افزایشی را دنبال کرده است. اگرچه قبلا این روند به نفع خرس ها بود، اما اکنون شرایط تغییر کرده است و روند کلی به نفع خریداران بوده است. افزایش قابل توجهی در ارزش DOT/USD در 24 ساعت گذشته ثبت شده است و همچنین قیمت به 7.64 دلار افزایش یافته است که در 24 ساعت گذشته 7.60 درصد ارزش داشته است. حجم معاملات امروز نیز 32 درصد افزایش یافته است.

نقطه 1 متر
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

با وجود روند نزولی قبلی، منحنی SMA 20 بالاتر از منحنی SMA 50 حرکت کرده است. میانگین متحرک (MA) نسبتاً در یک موقعیت ثابت است، یعنی 7.29 دلار، زیر سطح قیمت. کاهش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالایی را مجدداً به 7.75 دلار تنظیم کرد که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است و ارزش باند بولینگر پایین را به 6.79 دلار که نشان دهنده قوی ترین حمایت است، تنظیم کرد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز تا سطح شاخص 52 افزایش یافته است و منحنی رو به بالا این شاخص به فعالیت خرید در بازار اشاره دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که طی چند ساعت گذشته افزایش قابل توجهی در قیمت DOT/USD مشاهده شده است. در نتیجه تلاش‌های صعودی مداوم، قیمت دوباره شروع به بهبود کرد. آخرین افزایش قیمت آن را به سطح 7.64 دلار رسانده است که ثابت کرده است برای ارزش کلی ارز دیجیتال بسیار مفید است.

DOT 4 گرم
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک از منحنی SMA 50 در نمودار 4 ساعته عبور کرده است. اکنون میانگین باندهای بولینگر روی 7.26 دلار است، در حالی که باند بولینگر بالا در 7.77 دلار است، باند بولینگر پایین در 6.74 دلار است، و قیمت در نزدیکی باند بالایی معامله می شود که به سمت بالا نیز واگرا می شود. امتیاز RSI اکنون در حال لمس شاخص 64 است زیرا یک فعالیت خرید قوی در بازار در حال انجام است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت روند صعودی روز را تایید می کند، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. گاوها در دو روز گذشته در نمودارهای قیمت پیشتاز بوده‌اند و حتی امروز نیز با DOT/USD تمایل صعودی نشان داده شده است. باید انتظار افزایش بیشتر قیمت را داشت زیرا نمودار قیمت ساعتی نیز علائم مثبتی را نشان می دهد. از آنجایی که قیمت کریپتوکارنسی محدوده ای رو به بالا را پوشش می دهد، مقاومت بعدی گاوها در سطح 8.04 دلار است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.