منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها با رسیدن قیمت به 5.90 دلار روند صعودی خود را حفظ می کنند

تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها با رسیدن قیمت به 5.90 دلار روند صعودی خود را حفظ می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جدیدترین تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشانه هایی از فعالیت صعودی را نشان می دهد زیرا سطح قیمت حداقل از 24 ساعت گذشته با مقداری افزایش نیز حفظ شده است. قیمت در نتیجه فشار صعودی به 5.90 دلار افزایش یافته است و انتظار می‌رود که حتی بیشتر نیز ارتقا یابد. هفته گذشته برای گاو نر نسبتاً مطلوب بود زیرا روند صعودی کند اما ثابت باقی ماند. قیمت همچنان حرکت صعودی را دنبال می کند و ممکن است در روزهای آینده نیز ارتفاعات جدیدی را دنبال کند.

فشار نزولی وجود ندارد زیرا گاوها کنترل خود را بر قیمت حفظ می کنند. سطح مقاومت برای DOT در حال حاضر در حدود 6.15 دلار است، جایی که ممکن است با سکسکه های جزئی مواجه شود، اما با پشتیبانی مناسب، می تواند به راحتی از این سطح فراتر رفته و به سمت ارتفاعات جدید حرکت کند. از سوی دیگر، سطح حمایت از جفت DOT/USD در 5.36 دلار یافت می‌شود که ممکن است در صورت افت غیرمنتظره در بازار، مقداری ثبات پیدا کند.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: گاوها موفق شدند قیمت بالای 5.90 دلار را نجات دهند

نمودار یک روزه برای تحلیل قیمت پولکادوت نتایج امیدوارکننده ای را نشان می دهد، زیرا قیمت امروز نیز بهبود یافته است. هفته گذشته برای گاوها موفقیت آمیز بود زیرا آنها در بیشتر روزها بر نمودارها حکومت می کردند. امروز، روند تفاوتی نداشته است زیرا قیمت تا سطح 5.90 دلار افزایش یافته است. همچنین اگر گاوها موقعیت پیشرو خود را حفظ کنند، متقاطع بین SMA 20 و SMA 50 نیز انتظار می رود.

تصویر 180
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نوسانات افزایش یافته است، به همین دلیل میانگین باندهای بولینگر به 5.60 دلار تغییر یافته است. ارزش بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون در 7.27 دلار است، در حالی که ارزش پایین تر آن در 5.54 دلار است، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل روند صعودی تا شاخص 54.96 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که گاوها بر نمودار قیمت ساعتی حاکم بوده اند و همچنین قیمت طی چند ساعت گذشته به شدت افزایش یافته است. قیمت در حال حاضر در موقعیت 5.90 دلار قرار دارد و انتظار می رود که به زودی ارتفاع جدیدی پیدا کند. از آنجایی که دیروز حرکت صعودی در اوج خود بود، قیمت توانست از مقاومت 6.15 دلاری نیز عبور کند. علاوه بر این، شاخص میانگین متحرک (MA) ارزش خود را 5.82 دلار زیر سطح قیمت نشان می دهد.

تصویر 181
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

نوسانات دوباره افزایش یافته است، به همین دلیل است که می توان تغییرات خاصی را در حرکت قیمت انتظار داشت. شاخص باندهای بولینگر در نمودار قیمت 4 ساعته مقادیر زیر را نشان می دهد. ارزش بالا 7.32 دلار و ارزش پایین 5.22 دلار است. امتیاز RSI کاملاً نزدیک به بیش از حد خرید است اما همچنان در موقعیت خنثی قرار دارد و در حال حاضر به شاخص 34.84 رسیده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته پولکادوت افزایش قابل توجهی در قیمت را نشان می دهد زیرا حرکت صعودی به آرامی در حال به دست آوردن ثبات است. قیمت دوباره به سطح 5.90 دلار پیوسته است و انتظار می رود در آینده به سمت موقعیت بالاتر حرکت کند. نمودار ساعتی بهبود کافی در قیمت را نیز پیش‌بینی می‌کند، که نشانه خوش‌آمدگویی برای خریداران است، زیرا انتظار می‌رود پولکادوت تا 24 ساعت آینده صعودی باقی بماند و ما انتظار داریم که از مرحله تثبیت فعلی، روند صعودی را طی کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.