منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: کاهش ارزش DOT پس از بازگشت نزولی به 6.61 دلار رخ می دهد.

تحلیل قیمت پولکادوت: کاهش ارزش DOT پس از بازگشت نزولی به 6.61 دلار رخ می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ساعتی و روزانه پولکادوت حکایت از کاهش قیمت دارد. این به دلیل این واقعیت است که حرکت صعودی به خرس ها اجازه پرواز داده است و شمعدان های قرمز به نمودارهای قیمت بازگشته اند. فروشندگان بیشتر جریان قیمت را مختل می کنند و DOT با مقاومت نزولی مواجه می شود. قیمت نسبتاً پیوسته در حال افزایش بود، اما با پیشروی خرس‌ها، از آن زمان به 6.61 دلار کاهش یافت.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: سکه در نتیجه شوک اخیر به سمت پایین حرکت می کند

پس از بازگشت کوتاه مدت خرس ها در اوایل روز، قیمت اکنون یک بار دیگر به سمت پایین حرکت می کند. قیمت را می توان در سطح 6.61 دلار در تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه مشاهده کرد که از کاهش حمایت می کند. اگر ارز در 24 ساعت گذشته بررسی شود، باز هم 2.95 درصد سود دارد. هفته گذشته در افزایش ارزش کریپتوکارنسی بسیار مهم بود، اما امروز، الگوها کمی تغییر کرده است. علاوه بر این، میانگین متحرک (MA) بسیار کمتر از قیمت فعلی در 6.08 دلار است.

نقطه 1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

علاوه بر این، مشاهده امروزی از یک متقاطع بین SMA 20 و SMA 50 نشان می‌دهد که بازیابی ممکن است بار دیگر امکان پذیر باشد. علاوه بر این، شاخص باندهای بولینگر، قرائت های بالا و پایین را برای روز به ترتیب 6.79 و 5.33 دلار تعیین می کند که نشان دهنده سطوح مقاومت و حمایت برای تابع قیمت سکه است. علاوه بر این، ارزش شاخص قدرت نسبی (RSI) به 57 دلار کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

با توجه به اینکه قیمت در چند ساعت گذشته به طور پیوسته کاهش یافته است، تحلیل قیمت پولکادوت در چهار ساعت گذشته یک الگوی نزولی را پیش‌بینی می‌کند. با توجه به اینکه قیمت در اوایل روز در حال افزایش بود، روند نزولی کاملا غیرمنتظره بود. با توجه به افزایش فشار فروش بازار، قیمت سکه به سطح 6.61 دلار بازگشت. قیمت بالاتر از میانگین متحرک 6.50 دلار است. با ادامه رشد حرکت نزولی، کاهش بیشتر قیمت را می توان پیش بینی کرد.

نقطه 4
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

با افزایش نوسانات، میانگین باندهای بولینگر خود را در 6.26 دلار قرار داده است. علاوه بر این، مقادیر بالا و پایین باندهای بولینگر تغییر کرده است. باند بالا اکنون 6.78 دلار و باند پایین 5.74 دلار است. امتیاز RSI به عدد 64 رسیده است که در محدوده خنثی بالایی قرار می گیرد و منحنی RSI نیز نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه و چهار ساعته تأیید کرده است که قیمت امروز اندکی کاهش یافته است. در نمودار قیمت، با معکوس شدن الگوها، کندل های نزولی دوباره ظاهر شده اند. قیمت پس از بازگشت نزولی به سطح 6.61 دلار کاهش یافته است. با این حال، اگر حمایت محلی فعلی در سطح فعلی قیمت ثابت بماند، احتمال بازگشت روند صعودی قبلی وجود دارد.