منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: چرخه نزولی ارزش DOT را به 9.11 دلار کاهش می دهد

تحلیل قیمت پولکادوت: چرخه نزولی ارزش DOT را به 9.11 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Polkadot در حال حاضر نزولی است زیرا بازار به زیر 9.11 دلار سقوط می کند. این پس از یک دوره تثبیت حول این سطح قیمت صورت می گیرد. اکنون به نظر می رسد که خرس ها کنترل را در دست دارند زیرا قیمت های DOT/USD را به سمت حمایت 9.07 دلار سوق می دهند. بازار پولکادات در چند روز گذشته در مرحله تثبیت بوده است زیرا بین 8.40 تا 9.52 دلار معامله می شود. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 9.11 دلار معامله می شود و بیش از 3.02 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار DOT در حال حاضر 10 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 611 میلیون دلار است.

تصویر 98
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع; سکه 360

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در نمودار قیمت یک روزه: DOT 3.02 درصد دیگر را از دست می دهد زیرا قیمت به 9.11 دلار می رسد.

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روند نزولی قوی را برای بازار امروز تایید می کند زیرا قیمت یک حرکت نزولی را در 24 ساعت گذشته پوشش داده است. بازار در حال حاضر بسیار نزدیک به سطح حمایت کلیدی در 9.07 دلار معامله می شود و هر حرکت بیشتر به سمت نزول می تواند منجر به آزمایش مجدد قیمت در پایین ترین سطح 8.50 دلار شود زیرا گاوها تلاش می کنند از این سطح دفاع کنند. به نظر می رسد شرایط فعلی بازار برای DOT/USD در کوتاه مدت نزولی باشد، اما خروج از محدوده فعلی تثبیت می تواند باعث شود که بازار به سمت مرز 10 دلار حرکت کند.

تصویر 97
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای کندل ها حرکت می کند. شاخص RSI برای DOT/USD در حال حاضر روی 47.75 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که می تواند به زودی شاهد بازگشت گاوها باشد. باند بولینگر بالا در حال حاضر 8.35 دلار و باند بولینگر پایین 7.97 دلار است. قیمت DOT/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به باند پایین بولینگر است که می تواند به زودی شاهد افزایش مجدد قیمت ها باشد.

در نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: انتظار می‌رود عمل قیمت نزولی باقی بماند

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار از ابتدای امروز در یک روند نزولی قرار داشته است. بازار تلاش کرده بود به سمت 10 دلار حرکت کند اما نتوانست این سطح را حفظ کند و به زیر 9.11 دلار سقوط کرد. شرایط کنونی بازار برای DOT/USD نزولی است، زیرا قیمت آن بسیار نزدیک به حمایت کلیدی 9.07 دلار معامله می شود.

تصویر 96
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

انتظار می رود بازار در کوتاه مدت نزولی باقی بماند زیرا اندیکاتور MACD در حال حرکت به زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. شاخص قدرت نسبی در حال حرکت به سمت سطوح فروش بیش از حد است که می تواند شاهد حرکت بازار به سمت 9.52 دلار در آینده نزدیک باشد. باندهای بولینگر برای DOT/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به یکدیگر هستند که نشان می‌دهد بازار در وضعیت یکپارچگی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت تایید می کند که قیمت در طول روز کاهش شدیدی را تجربه کرده است. قیمت DOT/USD اکنون به مرز 9.07 دلار رسیده است که پایین‌ترین قیمت است و می‌توان انتظار داشت که در ساعات آینده به پایین‌ترین سطح خود برسد. با این حال، قیمت به منطقه پشتیبانی رسیده است و اگر حمایت خریداران وارد عمل شود، این احتمال وجود دارد که قیمت از اینجا بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.