منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: نوسان نزولی منجر به تصحیح قیمت به 5.15 دلار می شود

تحلیل قیمت پولکادوت: نوسان نزولی منجر به تصحیح قیمت به 5.15 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت تایید می کند که یک روند نزولی در چند روز گذشته بر نمودارها غالب بوده است. در 24 ساعت گذشته نیز کاهش قیمت ها مشاهده شده است که برای خریداران کاملا دلسرد کننده است. در حالی که حرکت نزولی برای سومین روز متوالی ادامه دارد، قیمت به سطح 5.15 دلار کاهش یافته است.

مقاومت در سطح 5.28 دلار در حال حاضر یک مانع بزرگ برای قیمت است، در حالی که حمایت کلیدی 5.14 دلار تعیین شده است. اگر فروشندگان به کاهش قیمت ها ادامه دهند، ممکن است نزولی بیشتری برای پولکادوت وجود داشته باشد.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: فشار نزولی قیمت را فراتر از حصار 5.28 دلار می برد

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه حاکی از کاهش قیمت در 24 ساعت گذشته است. شرایط در هفته گذشته برای گاوها مساعد بوده است. اما در چند روز اخیر این هفته شاهد نوسانات حرکتی قیمت ها بودیم و همچنین خرس ها در تلاش برای بازیابی موقعیت خود بودند. با این حال، روند امروز برای فروشندگان بسیار حمایت کننده بوده است زیرا قیمت تا سطح 5.15 دلار کاهش یافته است.

تصویر 367
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: Tradingview

مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه در سطح 5.54 دلار است. در حالی که میانگین باند بولینگر روی 5.14 دلار حفظ شده است، باند بولینگر بالا به 0.851 دلار 7.18 و باند پایین بولینگر به 4.74 دلار رسیده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا شاخص 40.06 اندکی کاهش یافته است، اما منحنی نزولی تند نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی پولکادوت حکم می کند که در 4 ساعت گذشته کاهش قیمت رخ داده است. شرایط در چند روز گذشته برای گاوها مساعد بوده است، زیرا قیمت به بالای سطح 6.00 دلار جهش کرده بود. با این حال، نتوانست شتاب صعودی خود را حفظ کند و با فشار نزولی مواجه شده است که در نتیجه DOT/USD در حال حاضر 6.64 دلار معامله می شود.

تصویر 366
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

این نوسان در نمودار 4 ساعته نسبتاً ملایم است زیرا باندهای بولینگر منطقه کمتری را پوشش می دهند و تغییر قابل توجهی در حرکت خود نشان نمی دهند. ارزش باند بولینگر بالا برای نمودار قیمت چهار ساعته 5.75 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 5.01 دلار است. امتیاز RSI در منطقه خنثی است، زیرا رقم 29.38 را درست بالای خط مرکزی منطقه خنثی نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که یک روند نزولی بر بازار مسلط بوده و باعث کاهش سطح قیمت شده است. با این حال، حمایت کلیدی در 5.14 دلار در حال حاضر یک مانع بزرگ برای فروشندگان است و می تواند سطحی از ثبات را در کوتاه مدت برای بازار فراهم کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.