منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: نوسان صعودی منجر به صعود قیمت به بالای 6.43 دلار می شود

تحلیل قیمت پولکادوت: نوسان صعودی منجر به صعود قیمت به بالای 6.43 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک الگوی مثلث متقارن یک شکست صعودی داشته است. خروج از الگوی مثلث پس از یک دوره تثبیت زیر سطح حمایت 6.25 دلار رخ داده است. این نشان می دهد که گاوها اکنون کنترل بازار DOT را در دست دارند و احتمالاً به زودی قیمت ها را بالاتر خواهند برد.

قیمت پولکادوت در حال حاضر 6.43 دلار معامله می شود و در سطح 6.50 دلار با مقاومت مواجه است. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از این مقاومت فشار دهند، می‌توانیم شاهد افزایش فشار خرید باشیم که می‌تواند منجر به حرکت به سمت سطح 7.00 دلار شود. از سوی دیگر، اگر گاوها نتوانند قیمت ها را به بالای 6.50 دلار برسانند، می توانیم شاهد عقب نشینی به سمت سطح حمایت 6.25 دلار باشیم.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: رالی صعودی قیمت را به بالای حصار 6.43 دلار می رساند

تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت رخ داده است. شرایط برای گاوها بسیار مساعد بوده است زیرا آنها توانستند قیمت‌های DOT را فراتر از حمایت 6.25 دلار برسانند و روز را بالاتر از آن ببندند. این ارز دیجیتال اکنون با قیمت 6.43 دلار معامله می شود که نسبت به قیمت افتتاحیه امروز خود 3 درصد افزایش یافته است.

تصویر 312
نمودار قیمت 24 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه در سطح 6.40 دلار است که بالاتر از قیمت فعلی بازار است. این نشان می دهد که هنوز مقداری صعودی در بازار باقی مانده است و قیمت ها می تواند در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهد. علاوه بر این، اندیکاتور MACD نزدیک به عبور از قلمرو مثبت است که به روند صعودی احتمالی در بازار DOT نیز اشاره می کند. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا سطح 40.88 بهبود یافته است که نشان می دهد مقداری حرکت صعودی در بازار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر

تحلیل قیمت ساعتی Polkadot در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد زیرا ارز دیجیتال موفق شده از الگوی مثلث نزولی خارج شود. خروج از الگوی مثلث پس از یک دوره تثبیت زیر سطح 6.25 دلار رخ داد که نشان می دهد گاوها اکنون کنترل بازار را به دست آورده اند.

تصویر 313
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

میانگین های متحرک در نمودار 4 ساعته همگی در محدوده صعودی قرار دارند، که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند. علاوه بر این، اندیکاتور MACD به محدوده مثبت رسیده است که یکی دیگر از نشانه های صعودی است. امتیاز RSI در حال حاضر در سطح 49.04 قرار دارد که نشان می‌دهد مقداری حرکت صعودی در بازار وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد، زیرا قیمت ها همچنان به اوج ها و پایین ترین قیمت ها ادامه می دهند. با افزایش قیمت ها توسط خریداران، خرس ها کنترل بازار را از دست داده اند. انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت بی‌ثبات بماند، زیرا بازار محدوده معاملاتی جدیدی را ایجاد می‌کند. به سرمایه گذاران توصیه می شود که سطح مقاومت 6.50 دلار را زیر نظر داشته باشند زیرا شکست بیش از این سطح می تواند منجر به سود بیشتر شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.