منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: قیمت پس از دریافت یک فشار صعودی، ثبات را در 8.33 دلار پیدا می‌کند

تحلیل قیمت پولکادوت: قیمت پس از دریافت یک فشار صعودی، ثبات را در 8.33 دلار پیدا می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت ها همچنان در یک روند صعودی هستند که در 24 ساعت گذشته در جریان بوده است. قیمت‌ها نزدیک به مقاومت 8.35 دلار معامله می‌شوند و انتظار می‌رود که در کوتاه‌مدت شکست بخورد. حمایت از قیمت ها 7.72 دلار و قیمت فعلی معاملات 8.33 دلار است که در 24 ساعت گذشته 2.25 درصد افزایش اندک داشته است.

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که بازار مقداری افزایش در حجم معاملات داشته است که در حال حاضر 521 میلیون دلار است. ارزش بازار نیز در حال افزایش است و در حال حاضر 9.1 میلیارد دلار است. انتظار می‌رود قیمت‌ها در کوتاه‌مدت افزایش بیشتری پیدا کنند زیرا جو بازار همچنان صعودی است.

تحلیل قیمت 1 روزه DOT/USD: گاوها در کنترل باقی می مانند

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه در روند صعودی معامله می شود و انتظار می رود قیمت ها در کوتاه مدت بیشتر افزایش یابد. جو بازار مثبت است و انتظار می رود قیمت ها از سطح مقاومت 8.35 دلار خارج شوند. قیمت ها جلسه معاملاتی روزانه را با 7.75 دلار آغاز کردند و در محدوده حمایت 7.72 – و مقاومت 8.35 دلار قبل از بسته شدن جلسه در 8.33 دلار معامله شدند.

شاخص RSI در حال حاضر روی 65 قرار دارد، دسته ای که نشان می دهد فضای بیشتری برای افزایش قیمت ها وجود دارد. اندیکاتور MACD در محدوده مثبت قرار دارد و در حال افزایش است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. انتظار می‌رود که جفت ارز DOT/USD در کوتاه‌مدت افزایش بیشتری پیدا کند زیرا جو بازار همچنان صعودی است.

تصویر 25
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نوسانات بازار در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر شروع به برآمدگی می کنند، که نشان می دهد قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت شاهد نوساناتی خواهند بود. انتظار می رود که بازار در کوتاه مدت شاهد نوساناتی باشد زیرا باندهای بولینگر در حال افزایش است

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که نوسانات بازار به دنبال یک حرکت باز شدن نامشخص است که باعث می شود قیمت های DOT زیر سطح مقاومت 8.35 دلار نامشخص شود. محدوده فعلی می تواند آهنگ حرکت بعدی را تنظیم کند.

تصویر 26
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 65 قرار دارد و در حال افزایش است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص MACD نیز در محدوده مثبت قرار دارد و در حال افزایش است که نشان دهنده مثبت بودن جو بازار است. باندهای باندهای بولینگر نیز شروع به برآمدگی کرده‌اند، که نشان می‌دهد بازار احتمالاً در نزدیک‌مدت شاهد نوسان‌هایی خواهد بود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که قیمت‌ها در روند صعودی قرار دارند و انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت افزایش بیشتری داشته باشند زیرا جو بازار همچنان مثبت است. سطح بعدی مقاومت برای قیمت ها در 8.35 دلار است و انتظار می رود در کوتاه مدت شکست بخورد. شاخص‌های فنی نیز از روند صعودی حمایت می‌کنند و نشان می‌دهند که قیمت‌ها احتمالاً در کوتاه‌مدت شاهد نوسان‌هایی خواهند بود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.