منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: قیمت پس از حرکت صعودی به 6.47 دلار افزایش می یابد

تحلیل قیمت پولکادوت: قیمت پس از حرکت صعودی به 6.47 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از حرکت صعودی قیمت برای امروز پس از تغییر روندهای بازار به سمت رانش صعودی است. ارزش قیمت پس از اصلاح به 6.19 دلار، سیر صعودی به خود گرفت و در حال حاضر با قیمت 6.47 دلار معامله می شود. خرس ها و معامله گران صعودی درگیر جنگ هستند زیرا مقاومت برای DOT/USD در 6.52 دلار دیده می شود و سطوح حمایت در 6.19 دلار وجود دارد، هر شکستی بالاتر از 6.52 دلار می تواند منجر به اقدامات صعودی بیشتر قیمت شود در حالی که شکست به زیر سطح حمایت در 6.19 دلار می تواند منجر به حرکت نزولی شود.

DOT/USD در 24 ساعت گذشته 4.31 درصد و در 7 روز گذشته 0.02 درصد افزایش داشته است. حجم معاملات برای DOT در حال حاضر 588,899,545 دلار با ارزش بازار 588,899,545 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: قیمت پس از روند صعودی به ثبات بالای 6.19 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه نشان می دهد که با مشاهده افزایش ارزش DOT/USD، شانس بهبودی برای گاوها افزایش می یابد. قیمت امروز یک حرکت صعودی را پوشش داد. در نتیجه، ارزش سکه تا 6.47 دلار افزایش یافته است. این یک نشانه امیدوارکننده برای خریداران است، زیرا قبلاً به دلیل نزول وضعیت کاملاً بحرانی بود. قیمت اکنون بالاتر از میانگین متحرک (MA) خود که 0.333 دلار است، ایستاده است.

تصویر 42
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نوسانات به دلیل انقباض بین باندهای بولینگر در حال کاهش است که نشانه مثبتی در مورد روندهای آتی است. اگر در مورد باند بولینگر بالایی صحبت کنیم، ارزش آن 6.48 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین ارزش 6.24 دلار را نشان می دهد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر پس از صعود اخیر در 50.43 است.

تحلیل قیمت پولکادوت: رالی صعودی ارزش سکه را تا 6.47 دلار افزایش می‌دهد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت چهار ساعته روند صعودی قوی را تایید می کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته بهبود فوق العاده ای را تجربه کرده است. بازیابی کلی فوق العاده بوده است زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته از مانع 6.47 دلار فراتر رفته است. می توان انتظار داشت که قیمت به زودی در چند ساعت آینده از مقاومت 6.52 دلاری عبور کند. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت 6.37 دلار است.

تصویر 41
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، که نگران کننده است زیرا ممکن است روندهای نزولی بیشتری در راه باشد. بنابراین، ارزش باند بولینگر بالا به 6.50 دلار تغییر کرده است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین اکنون به 6.21 دلار تغییر کرده است. امتیاز RSI به 42.80 رسید زیرا گاوها برای مدتی پیشتاز بازار بودند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

پیش‌بینی‌های قیمت ساعتی و روزانه برای تحلیل قیمت پولکادوت به دلیل بهبود ناگهانی در جهت صعودی روز پیش می‌رود. روند صعودی در اوج خود است زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته به 6.47 دلار رسیده است. پیشرفت بیشتر این است که در چند ساعت آینده اگر خریداران تلاش کنند تا به هدف بعدی خود دست یابند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.