منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: قیمت‌های DOT در شرایط نزولی بازار قیمت‌ها را بالای 7.86 دلار نگه می‌دارند

تحلیل قیمت پولکادوت: قیمت‌های DOT در شرایط نزولی بازار قیمت‌ها را بالای 7.86 دلار نگه می‌دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار همچنان در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها نتوانسته اند به طور پایدار بالاتر از سطح مقاومت 8.58 دلار حرکت کنند. قیمت پولکادوت در حال حاضر نزولی است زیرا بازار به زیر سطح 9 دلار سقوط می کند. این پس از یک دوره تثبیت حول این سطح قیمت صورت می گیرد. به نظر می رسد خرس ها اکنون کنترل را در دست دارند زیرا قیمت های DOT/USD را به سمت حمایت 7.70 دلار سوق می دهند.

بازار پولکادات در چند روز گذشته در مرحله یکپارچگی بوده است و بین 7.70 تا 8.58 دلار معامله می شود. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 7.86 دلار معامله می شود و بیش از 8.24 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار DOT در حال حاضر 8.73 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 648 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: خرس‌ها کنترل را در دست می‌گیرند زیرا قیمت‌های DOT پشتیبانی کلیدی 7.70 دلار را نقض می‌کنند.

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روند نزولی قوی را برای بازار امروز تایید می کند زیرا قیمت یک حرکت نزولی را در 24 ساعت گذشته پوشش داده است. بازار در حال حاضر بسیار نزدیک به سطح حمایت کلیدی در 7.70 دلار معامله می شود و هر حرکت بیشتر به سمت نزول می تواند منجر به آزمایش مجدد قیمت در سطوح پایین 6 دلار شود زیرا گاوها تلاش می کنند از این سطح دفاع کنند. به نظر می رسد شرایط فعلی بازار برای DOT/USD در کوتاه مدت نزولی باشد، اما خروج از محدوده ادغام فعلی می تواند منجر به حرکت بازار به سمت سطح 9 دلار شود.

تصویر 14
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای کندل ها حرکت می کند. شاخص RSI برای DOT/USD در حال حاضر روی 37.75 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که می تواند شاهد بازگشت گاوها به زودی باشد. باند بولینگر بالا در حال حاضر 8.58 دلار و باند بولینگر پایین 7.70 دلار است. قیمت DOT/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به باند پایین بولینگر است که می تواند به زودی شاهد افزایش مجدد قیمت ها باشد.

نمودار قیمت 4 ساعته قیمت پولکادوت: انتظار می‌رود عملکرد قیمت نزولی باقی بماند

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار از ابتدای امروز در یک روند نزولی قرار داشته است. بازار تلاش کرده بود به سمت 9 دلار حرکت کند اما نتوانست این سطح را حفظ کند و به زیر 8.58 دلار سقوط کرد. شرایط فعلی بازار برای DOT/USD نزولی است زیرا قیمت بسیار نزدیک به حمایت کلیدی 7.70 دلار معامله می شود.

تصویر 13
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

انتظار می رود بازار در کوتاه مدت نزولی باقی بماند زیرا اندیکاتور MACD در حال حرکت به زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. شاخص قدرت نسبی در حال حرکت به سمت سطوح فروش بیش از حد است که می تواند شاهد حرکت بازار به سمت 8.58 دلار در آینده نزدیک باشد. باندهای بولینگر برای DOT/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به یکدیگر هستند که نشان می‌دهد بازار در وضعیت یکپارچگی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت تایید می کند که قیمت در طول روز کاهش شدیدی را تجربه کرده است. قیمت DOT/USD اکنون به مرز 7.86 دلار رسیده است که پایین‌ترین قیمت است و می‌توان انتظار داشت که در ساعات آینده به پایین‌ترین سطح خود برسد. با این حال، قیمت به منطقه پشتیبانی رسیده است و اگر حمایت خریداران وارد عمل شود، این احتمال وجود دارد که قیمت از اینجا بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions