منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: روند نزولی با کاهش قیمت به 7.55 دلار تشدید می‌شود.

تحلیل قیمت پولکادوت: روند نزولی با کاهش قیمت به 7.55 دلار تشدید می‌شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که روند همچنان نزولی است زیرا قیمت تا 7.55 دلار کاهش می یابد. پولکادوت قبلا در حدود 7.74 دلار معامله می شد، اما اکنون به دنبال حمایت در حدود 7.49 دلار است. سطح مقاومت اصلی برای DOT/USD همچنان روی 7.74 دلار است، اما اگر قیمت به زیر 7.49 دلار سقوط کند، ممکن است در 7.32 دلار پشتیبانی شود. و اگر کمتر از آن باشد، ممکن است پشتیبانی در 7.05 دلار پیدا کند.

Polkadot ممکن است فشار فروش را در این سطوح تجربه کند، اما اگر بتواند بالای 7.49 دلار باقی بماند، ممکن است شاهد ورود مقداری علاقه به خرید باشد. دارایی دیجیتال دارای ارزش بازار 6.94 میلیارد دلار است و در حال حاضر ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. DOT/USD در روز 0.77 درصد کاهش یافت و در زمان انتشار با قیمت 7.55 دلار معامله شد. حجم معاملات روزانه برای DOT/USD در حدود 258 میلیون دلار نسبتا پایین بوده است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: با افزایش سرعت فروش، فشار را تحمل می کند

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روند نزولی قوی را برای بازار امروز تایید می کند زیرا قیمت یک حرکت نزولی را در 24 ساعت گذشته پوشش داده است. به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار برای DOT/USD در کوتاه‌مدت نزولی باشد، اما خروج از محدوده فعلی تثبیت می‌تواند باعث شود که بازار در آینده نزدیک به سمت سطح 8.00 دلار حرکت کند.

تصویر 249
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای کندل ها حرکت می کند. شاخص RSI برای DOT/USD در حال حاضر روی 47.75 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که می تواند شاهد بازگشت گاوها به زودی باشد. باند بالایی بولینگر در حال حاضر 8.19 دلار و باند بولینگر پایینی 7.51 دلار است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در وضعیت یکپارچگی قرار دارد.

نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: انتظار می‌رود عمل قیمت نزولی باقی بماند

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در 4 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. بازار تلاش کرده بود به سمت 8.00 دلار حرکت کند اما به سرعت در سطح 7.85 دلار رد شد. بازار در حال حاضر در حالت تثبیت است و با شکست از محدوده فعلی، می توان بازار را به سمت 8.00 دلار یا 7.32 دلار در آینده نزدیک حرکت داد.

تصویر 248
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

انتظار می رود بازار در کوتاه مدت نزولی باقی بماند زیرا اندیکاتور MACD در حال حرکت به زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. شاخص قدرت نسبی در حال حرکت به سمت سطوح فروش بیش از حد است که می تواند شاهد حرکت بازار به سمت 7.35 دلار در آینده نزدیک باشد. باندهای بولینگر برای DOT/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به یکدیگر هستند که نشان می‌دهد بازار در وضعیت یکپارچگی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت تایید می کند که قیمت در طول روز کاهش شدیدی را تجربه کرده است. قیمت DOT/USD اکنون به مرز 7.49 دلار رسیده است که پایین‌ترین قیمت است و می‌توان انتظار داشت که در ساعات آینده به پایین‌ترین سطح خود برسد. با این حال، قیمت به منطقه پشتیبانی رسیده است و اگر حمایت خریداران وارد عمل شود، این احتمال وجود دارد که قیمت از اینجا بازگردد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.