منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: روند صعودی همچنان ادامه دارد زیرا قیمت نزدیک به 6.39 دلار باقی مانده است

تحلیل قیمت پولکادوت: روند صعودی همچنان ادامه دارد زیرا قیمت نزدیک به 6.39 دلار باقی مانده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت به ما سیگنال های صعودی قوی برای روز می دهد. جزر و مد صعودی بسیار قوی بوده است زیرا سطح قیمت ها با نرخی مکرر و منظم در حال افزایش است. قیمت در سطح 6.39 دلار است که برای خریداران کاملاً یک دستاورد است. انتظار می رود پیشرفت بیشتر از سمت صعودی به دلیل تثبیت سطح حمایت در سطح 6.12 دلار در حال حاضر، که قیمت پایین قبلی بود.

گاوها کنترل کامل بازار را در دست دارند و در حال حاضر فرصت خرید بالقوه ای در دسترس است زیرا قیمت همچنان نزدیک به 6.44 دلار باقی می ماند. هدف برای خریداران باید حدود 7 دلار تعیین شود. با این حال، ممکن است مقاومتی نزدیک به این سطح وجود داشته باشد که ممکن است باعث افت قیمت ها از اینجا شود.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: گاوها پس از مدتی زمین گیر شدن بر خرس ها غلبه می کنند

نمودار قیمت یک روزه داده شده برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، ارزش کریپتوکارنسی را در جهت صعودی نشان می دهد. این روز برای خریداران کاملاً حمایتی بوده است زیرا شمعدان های سبز بیشتری موقعیت خود را در نمودار قیمت تضمین می کنند. سطوح قیمت به آرامی در حال افزایش است و در حال حاضر ارزش قیمت به سطح 6.39 دلار رسیده است که یک بهبود قابل ملاحظه است. گاوها با سرعت بسیار پایینی در حال پیشرفت هستند زیرا میانگین متحرک (MA) هنوز از قیمت فعلی یعنی 6.02 دلار جلوتر است.

تصویر 487
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

MACD همچنین به نفع خریداران است زیرا یک کراس اوور مثبت را نشان می دهد که نشان می دهد پیشرفت بیشتری از اینجا وجود دارد. طبق RSI، در 71.21 قرار دارد و در جهت صعودی در حال پیشرفت است. این نشان می‌دهد که قیمت ارزهای دیجیتال پتانسیل صعودی زیادی برای ارائه دارد و ما می‌توانیم با اطمینان از اینجا انتظار افزایش قیمت داشته باشیم.

تحلیل قیمت پولکادوت: فشار صعودی منجر به قیمت بالاتر نزدیک به 6.39 دلار می شود

4 ساعت برای تحلیل قیمت پولکادوت به ما می گوید که میله ها برای گاوهای نر امروز بسیار بالا بوده است. شرایط برای گاوها در چند ساعت گذشته بسیار مساعد بوده است زیرا گاوها به عبور از مقاومت 6.44 دلار اختصاص داده شده اند. تحلیل قیمت پولکادوت 3.4 درصد در روز افزایش یافته و در حال حاضر با قیمت 6.39 دلار معامله می شود. میانگین متحرک با قیمت فعلی در حال افزایش است و در 6.29 دلار است.

تصویر 486
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

خریداران نسبت به موقعیت خود در بازار کاملاً مطمئن هستند زیرا MACD یک متقاطع صعودی بزرگ را نشان می‌دهد، با خط قرمز زیر خط آبی. RSI همچنین به منطقه اشباع خرید نزدیک می شود که به این معنی است که به زودی برخی اصلاحات از سمت صعودی وجود خواهد داشت. 20-SMA هنوز از قیمت فعلی جلوتر است، اما چند ساعت گذشته کاملاً حمایتی برای خریداران بوده است، در حالی که 50-SMA در حال حاضر در قیمت 6.19 دلار است که همچنین یک شاخص صعودی برای خریداران است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

به طور کلی، تحلیل قیمت پولکادوت کاملاً مثبت است و همه شاخص ها پتانسیل قوی برای رشد در آینده نزدیک را نشان می دهند. اگر گاوها به تسلط خود ادامه دهند و مقاومت های اصلی را زیر پا بگذارند، می توانیم انتظار افزایش قیمت عمده را داشته باشیم. با این حال، خریداران باید مراقب بازار باشند و فشار نزولی فزاینده را کنترل کنند.