منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: روند صعودی به عنوان پله قیمت تا 9.22 دلار ادامه خواهد یافت

تحلیل قیمت پولکادوت: روند صعودی به عنوان پله قیمت تا 9.22 دلار ادامه خواهد یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در مرحله تجمیع قرار دارد. جفت DOT/USD بین 9.06 تا 10 دلار معامله می شود. حرکت بعدی با توجه به واکنش بازار در این سطح مشخص خواهد شد. در نمودار 4 ساعته، جفت DOT/USD در مرحله تثبیت است. فاز ادغام احتمالاً برای مدتی ادامه خواهد داشت زیرا بازار تصمیم می‌گیرد کدام جهت را در پیش بگیرد.

انتظار می رود با پایان یافتن مرحله ادغام، بازار به زودی حرکت کند. شکست بالای 10 دلار نشان می دهد که گاوها کنترل دارند و جفت DOT/USD احتمالاً بالاتر خواهد رفت. از سوی دیگر، شکست به زیر 9.06 دلار نشان می‌دهد که خرس‌ها در کنترل هستند و احتمالاً جفت DOT/USD به سمت پایین‌تر می‌رود.

MACD صعودی است و احتمالاً تا زمانی که جفت DOT/USD بالای 9.06 دلار باقی بماند، همچنان ادامه خواهد داشت. RSI در حال حاضر در 63 معامله می شود که خنثی است. تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در مرحله تجمیع قرار دارد. جفت DOT/USD بین 9.06 تا 10 دلار معامله می شود. حرکت بعدی با توجه به واکنش بازار در این سطح مشخص خواهد شد. در نمودار 4 ساعته، جفت DOT/USD در مرحله تثبیت است.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: تحولات اخیر قیمت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که جفت ارز DOT/USD از 15 آوریل در مرحله تثبیت بوده است. بازار بین 9.06 تا 10 دلار معامله می شود. حرکت بعدی با توجه به واکنش بازار در این سطح مشخص خواهد شد.

تصویر 177
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD:TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در 63 معامله می شود که خنثی است. شکست بالای 10 دلار نشان می دهد که گاوها کنترل دارند و جفت DOT/USD احتمالاً بالاتر خواهد رفت. از سوی دیگر، شکست به زیر 9.06 دلار نشان می‌دهد که خرس‌ها در کنترل هستند و احتمالاً جفت DOT/USD به سمت پایین‌تر می‌رود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای یک روز: قیمت‌های DOT/USD به افزایش ادامه می‌دهند

باندهای بولینگر در نمودار تجزیه و تحلیل پولکادوت یک روزه گسترده است، که نشان می دهد سکه نوسانات بالایی را تجربه می کند. تا زمانی که در باند بولینگر باقی بماند، احتمالاً قیمت نوسان خواهد داشت.

تحلیل قیمت پولکادوت
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD:TradingView

بر اساس شرایط فعلی بازار، دو نتیجه بالقوه وجود دارد: اولین نتیجه این است که بازار به بالای 10 دلار می رسد و به سمت بالاتر می رود. این نشان می دهد که گاوها کنترل دارند و جفت DOT/USD احتمالاً به سمت 12 دلار پیش می رود. نتیجه دوم این است که بازار به زیر 9.06 دلار می‌شکند و پایین‌تر می‌رود. این نشان می‌دهد که خرس‌ها کنترل دارند و جفت DOT/USD احتمالاً به سمت 8 دلار پیش می‌رود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در مرحله تجمیع قرار دارد. فاز ادغام احتمالاً برای مدتی ادامه خواهد داشت زیرا بازار تصمیم می‌گیرد کدام جهت را در پیش بگیرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.