منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: خرس‌ها مانع حرکت قیمت بالای 42.91 دلار می‌شوند

تحلیل قیمت پولکادوت: خرس‌ها مانع حرکت قیمت بالای 42.91 دلار می‌شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • قیمت به زیر سطح 41.44 دلار رسیده است.
  • تحلیل قیمت پولکادوت یک روند نزولی را پیش بینی می کند.
  • پشتیبانی همچنان روی 38.05 دلار باقی مانده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که با احیای حرکت نزولی در چند روز گذشته، قیمت یک بار دیگر کاهش یافته است. امروز نیز حرکت نزولی قیمت مشاهده شد و بازار در حال زیان است. حرکت نزولی برای گاوها بسیار طاقت فرسا بوده است، زیرا آنها نتوانستند به هدف پیشنهادی خود دست یابند. قیمت با کاهش غیرمنتظره ای به 41.44 دلار رسیده است و ممکن است در هفته آینده به پایین ترین سطح خود برسد.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: معکوس شدن روندها، ارزش سکه را به 41.4 دلار کاهش می دهد.

تحلیل یک روزه قیمت پولکادوت تایید می کند که یک روند نزولی در چند روز گذشته در اوج خود بوده است. هر روز که می گذرد مقاومت نزولی افزایش می یابد و کاهش مداوم قیمت مشاهده می شود. خرس‌ها در این هفته بر بازار حکمرانی کرده‌اند و سطح قیمت‌ها را تا مرز 41.44 دلار پایین آورده‌اند. قیمت فعلی بسیار پایین تر از نسبت میانگین متحرک (MA) یعنی 42.91 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: خرس ها مانع حرکت قیمت بالای 42.91 دلار می شوند
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

کاهش قابل توجهی در نوسانات در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است که یک نشانه نسبتا مثبت است. باند بولینگر بالا اکنون به مرز 46.35 دلار رسیده است در حالی که باند بولینگر پایین در موقعیت 38.05 دلار قرار دارد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به 53.22 تنزل یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: ارزش کریپتوکارنسی به 41.44 دلار کاهش می‌یابد، زیرا با کاهش قیمت مواجه می‌شود.

با در دست گرفتن کنترل بازار توسط خرس‌ها، قیمت در چهار ساعت گذشته به شدت پایین آمد. کاهش ارزش ثابت در ارزش DOT/USD در چند ساعت گذشته با قوی‌تر شدن روند نزولی در حال وقوع است. خرس ها توانسته اند قیمت را به زیر سطح 41.44 دلار برسانند و شرایط نامطلوبی را برای خریداران ایجاد کنند. قیمت در حال حاضر کمتر از میانگین متحرک است که در 42.71 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: خرس ها مانع حرکت قیمت بالای 42.91 دلار حاشیه 5 می شوند
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

متقاطع بین منحنی های SMA 50 و SMA 20 نیز به دلیل کاهش قابل توجه قیمت به وجود آمد. شاخص باندهای بولینگر مقادیر زیر را در نمودار قیمت چهار ساعته دیکته می کند. ارزش بالا 44.33 دلار است در حالی که ارزش پایین 41.22 دلار است. امتیاز RSI اکنون به شدت نزدیک به ارزش کمتر خرید شده است و به 39.77 دلار کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: خرس ها مانع حرکت قیمت بالای 42.91 دلار حاشیه 6 می شوند
نمودار شاخص های فنی DOT/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی برای DOT/USD یک سیگنال صعودی را نشان می دهد، زیرا نمای کلی حرکات قیمت نتایج رضایت بخشی را نشان می دهد. ما می توانیم 10 اندیکاتور را در هر دو موقعیت خرید و خنثی مشاهده کنیم، در حالی که تنها شش اندیکاتور در موقعیت فروش قرار دارند.

نشانگر میانگین متحرک با دادن سیگنال خرید نیز پیروزی صعودی را تأیید می کند. در مجموع نه اندیکاتور در سمت خرید، پنج اندیکاتور در سمت فروش و یک اندیکاتور در سمت خنثی وجود دارد. اسیلاتورها یک سیگنال خنثی برای روز ارائه می دهند زیرا نه نوسانگر در سطح خنثی، یک نوسانگر در سطح فروش و یک نوسانگر در سطح خرید وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته پولکادوت تایید می کند که قیمت در طول روز کاهش یافته است. قیمت در حال حاضر به مرز 41.44 دلار رسیده است و می توان انتظار داشت که در هفته پیش رو به پایین ترین سطح خود برسد. پیش بینی ساعتی نیز از فروشندگان حمایت می کند، زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته در نتیجه تلاش های نزولی کاهش یافته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.