منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: خرس‌ها با کاهش ارزش DOT به 37.95 دلار، نوسان صعودی را متوقف می‌کنند.

تحلیل قیمت پولکادوت: خرس‌ها با کاهش ارزش DOT به 37.95 دلار، نوسان صعودی را متوقف می‌کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت به 37.948 دلار کاهش یافته است.
  • تحلیل قیمت پولکادوت روند نزولی را تایید می کند.
  • پشتیبانی در امتیاز 33.31 دلار است.

آخرین تحلیل قیمت Polkadot روند نزولی را برای روز پیش بینی می کند، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. اگرچه گاوها قبلا در موقعیت پیشرو بودند، سناریوی فعلی به نفع خرس ها است. قیمت امروز در نتیجه افت ناگهانی به 37.95 دلار کاهش یافت. در صورت تقویت حرکت نزولی، می‌توان انتظار داشت که قیمت در چند ساعت آینده به پایین‌ترین حد خود برسد.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: قیمت به 37.95 دلار در نتیجه رکود کاهش می یابد

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه از خرس ها حمایت می کند زیرا قیمت امروز تا 37.95 دلار کاهش یافت. اگرچه هفته گذشته از ارز دیجیتال حمایت کرد زیرا روند صعودی در اوج بود، امروز خرس‌ها بازگشتند. DOT/USD تا 37.95 دلار کاهش یافته است و اگر خرس ها قوی بمانند ممکن است کاهش بیشتری پیدا کند. ارزش میانگین متحرک (MA) در حال حاضر روی 37.46 دلار است.

تحلیل قیمت پولکادوت: خرس‌ها با کاهش ارزش DOT به 37.95 دلار، نوسان صعودی را قطع می‌کنند.
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

با حرکت خط روند بلندمدت در جهت نزولی، میانگین باندهای بولینگر به 40.45 دلار کاهش یافته است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون 47.6 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین اکنون در 33.31 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند نزولی تا 43.04 کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: ارزش ارز دیجیتال به 37.93 دلار کاهش یافته است

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت چهار ساعته روند نزولی را تأیید می کند زیرا خرس ها در چهار ساعت گذشته بر نمودارهای قیمت تسلط داشتند. حرکت قیمت ها دائماً در نوسان بوده است، اما اکنون خرس ها بار دیگر پیشتاز هستند. قیمت تا 37.93 دلار کاهش یافت زیرا حرکت فروش با هر ساعت قوی تر می شد. میانگین متحرک در نمودار قیمت چهار ساعته 37.83 دلار است که در مقایسه با قیمت فعلی هنوز نسبتاً پایین است.

تحلیل قیمت پولکادوت: خرس‌ها با کاهش ارزش DOT به 37.95 دلار، نوسان صعودی را قطع می‌کنند.
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال کاهش است که نشانه مثبتی در مورد روندهای آتی بازار است. شاخص باندهای بولینگر مقادیر زیر را دیکته می کند. ارزش باند بولینگر بالا 39.36 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 33.99 دلار است. منحنی RSI حرکت نزولی را نشان می دهد و همچنین امتیاز به 55.94 کاهش یافته است.

تحلیل قیمت پولکادوت: خرس‌ها با کاهش ارزش DOT به 37.95 دلار، نوسان صعودی را قطع می‌کنند.
نمودار شاخص های فنی DOT/USD. منبع: TradingView

افزایش قابل توجهی در روند فروش طی چند هفته گذشته مشاهده شده است. به همین دلیل است که نمودار شاخص های فنی برای DOT/USD روند فروش را پیش بینی می کند. ده شاخص در موقعیت فروش و خنثی وجود دارد، در حالی که شش عقربه در موقعیت خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز با دادن سیگنال فروش، روند نزولی را پیش بینی می کند. در مجموع هشت شاخص در سمت فروش قرار دارند. شش عقربه در سمت خرید قرار دارد، در حالی که تنها یک نشانگر در سمت خنثی قرار دارد. اسیلاتورها به فروش اشاره می کنند. نه نوسانگر در موقعیت خنثی قرار دارند. دو اسیلاتور در حال فروش هستند در حالی که نوسانگر صفر در موقعیت خرید هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه و چهار ساعته روند کاهشی را برای روز تایید می کند زیرا قیمت کاهش قابل توجهی داشته است. ارزش DOT/USD اکنون در 37.95 دلار تعیین شده است و انتظار می رود در هفته آینده کاهش ارزش بیشتری داشته باشد. پیش‌بینی ساعتی به نفع خرس‌ها پیش می‌رود و همچنین ارز دیجیتال در چهار ساعت گذشته با ضرر مواجه شده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.