منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: خرس‌ها همچنان به کاهش قیمت در برابر مقاومت 5.50 دلاری در کوتاه‌مدت ادامه می‌دهند

تحلیل قیمت پولکادوت: خرس‌ها همچنان به کاهش قیمت در برابر مقاومت 5.50 دلاری در کوتاه‌مدت ادامه می‌دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت یک حرکت نزولی خفته را نشان می دهد که به دنبال کاهش قیمت ها است. قیمت در حال حاضر به سمت سطح حمایت 5.00 دلار معامله می شود و به نظر می رسد ممکن است به سمت حمایت کوتاه مدت در 4.50 دلار ادامه دهد.

از منظر فنی، تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که DOT ​​قادر به ایجاد تغییرات قابل توجهی در قیمت نبوده است زیرا قیمت ها در چند ساعت گذشته بین 5.270 دلار و 5.42 دلار در نوسان بوده است. به نظر می‌رسد که خرس‌ها همچنان بازارها را کنترل می‌کنند و اگر فروشندگان به کاهش قیمت‌ها در برابر سطح مقاومت 5.00 دلار ادامه دهند، احتمالاً به زودی فشار نزولی بیشتری وجود خواهد داشت.

سطح حمایت کلیدی بعدی 4.0 دلار است و شکستن زیر این سطح ممکن است ادامه حرکت نزولی را نشان دهد. با این حال، اگر خریداران بتوانند از حمایت 4.00 دلاری دفاع کنند، ممکن است فرصتی برای آنها وجود داشته باشد تا از حرکت کوتاه مدت بازار استفاده کنند و قیمت ها را به سمت مقاومت فوری در 5.30 دلار برگردانند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار روزانه: DOT در یک منطقه نزولی معامله می شود

نمودار روزانه DOT ​​نشان می دهد که در حال حاضر با 0.33 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 5.29 دلار معامله می شود. تحلیل قیمت Polkadot نشان می‌دهد که DOT ​​احتمالاً از احساسات نزولی مبتنی بر گسترده پیروی می‌کند و به زیر میانگین متحرک 100 روزه خود می‌رود.

تصویر 211
نمودار روزانه DOT/USD: TradingView

RSI برای DOT نیز از یک روند نزولی پیروی می کند، البته در یک مسیر صعودی که نشان می دهد خریداران ممکن است به زودی کنترل حرکت بازار را دوباره به دست گیرند. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است شاهد افزایش قیمت به سمت سطح مقاومت 6.00 دلار باشیم. برعکس، اگر فروشندگان به کاهش قیمت‌ها ادامه دهند، این احتمال وجود دارد که در آینده شاهد آزمایش سطح حمایت 4.00 دلاری توسط DOT باشیم.

با این حال، خط MACD بالاتر از خط سیگنال قرمز است، و این ممکن است نشان دهنده یک واگرایی باشد، زیرا بازار تلاش می کند تا بهبود یابد. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است فرصتی برای معامله‌گران وجود داشته باشد تا از این موقعیت استفاده کنند و سعی کنند DOT بیشتری را در انتظار یک روند صعودی دیگر در روند قیمت جمع کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار 4 ساعته: گاوها ممکن است کف کوتاه مدت نزدیک به 5.00 دلار پیدا کرده باشند.

بازه زمانی 4 ساعته معاملات DOT را زیر 100 و 200 EMA نشان می‌دهد که ممکن است نشان دهنده یک حرکت پایین‌تر دیگر در حرکت بازار باشد. با این حال، خط MACD برای پولکادوت در آستانه عبور از قلمرو فروش بیش از حد آن است که می تواند نشان دهنده بهبود احتمالی در عمل قیمت باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که بهبود DOT ممکن است به 5.30 دلار خاتمه یابد زیرا RSI نیز روند صعودی دارد و به سمت قلمروی بیش از حد خرید نزدیک می شود. اگر این اتفاق بیفتد، می‌توانیم شاهد تداوم حرکت صعودی قیمت‌ها باشیم و DOT سطح مقاومت را به‌طور لحظه‌ای روی 5.27 دلار آزمایش کرد، قبل از اینکه حمایت 5.00 دلار را پیدا کند.

تصویر 212
نمودار 4 ساعته DOT/USD: TradingView

با این حال، اگر خرس‌ها همچنان قیمت‌ها را پایین بیاورند، ممکن است فرصتی برای خریداران وجود داشته باشد که از حرکت کوتاه‌مدت بازار استفاده کنند و سعی کنند DOT را در انتظار یک روند صعودی دیگر در روند قیمت جمع‌آوری کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot ما نتیجه می‌گیرد که قیمت‌های DOT ممکن است در کوتاه‌مدت کمی پایین‌تر معامله شوند، اما به نظر می‌رسد که بهبود قیمت نیز در راه است. چند ساعت آینده معاملات می تواند مشخص کند که ما به کجا خواهیم رفت، زیرا شکست به زیر 4.50 دلار می تواند سطح حمایت کلیدی خود را در 4.0 دلار آزمایش کند و بالعکس اگر خریداران بتوانند قیمت ها را بالاتر ببرند.