منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: حرکت نزولی قیمت را به 6.35 دلار بازمی گرداند

تحلیل قیمت پولکادوت: حرکت نزولی قیمت را به 6.35 دلار بازمی گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز نشان می دهد که شرایط بازار نزولی شده است و قیمت ها به زیر 6.35 دلار کاهش یافته است. این ارز دیجیتال تا حدودی در قیمت 6.49 دلار پشتیبانی شده است، اما باید دید که آیا این مقدار برای تغییر روند به نفع گاوها کافی است یا خیر.

خرس ها پس از مواجهه با فشار صعودی در حدود 6.49 دلار، کنترل بازارهای پولکادوت را در دست داشتند. از آن زمان، قیمت در مسیر نزولی قرار گرفته است و در حال حاضر زیر سطح 6 دلار معامله می شود. حجم 24 ساعته 182 میلیون دلار و ارزش بازار 7.14 میلیارد دلار گزارش شده است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: روند نزولی تشدید می شود

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه روند نزولی را برای امروز نشان می دهد زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. حرکت نزولی طی چند روز گذشته ادامه داشته است و امروز نیز همین روند ادامه دارد. قیمت پس از آخرین افت به سطح 6.35 دلار کاهش یافته است. این جفت ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته 1.28 درصد از دست داده است.

تصویر 83
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک (MA) در سطح 6.35 دلار و میانگین متحرک نمایی (EMA) در سطح 6.37 دلار قرار گرفته است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در سطح 41.40 قرار دارد که نشان می دهد شرایط بازار نزولی است و ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: خرس ها فشار را افزایش می دهند زیرا قیمت ها در 6.33 دلار حمایت می شوند

تحلیل قیمت ساعتی Polkadot نشان می‌دهد که طی 4 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی در قیمت DOT/USD مشاهده شده است. شکست قیمت صعودی بود، اما پس از رد شدن در 6.49 دلار شروع به بازگشت کرد. قیمت ها حدود 6.33 دلار حمایت شده اند، اما باید دید که آیا این مقدار برای تغییر روند به نفع گاوها کافی است یا خیر. در حال حاضر، خرس ها کنترل بازارهای پولکادوت را در دست دارند و ممکن است در کوتاه مدت به کاهش قیمت ها ادامه دهند.

تصویر 84
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک (MA) در 4 ساعت در علامت 6.40 دلار وجود دارد. میانگین متحرک نمایی (EMA) در یک بازه زمانی 4 ساعته در سطح 6.37 دلار قرار می گیرد که نزدیک به قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد فشار نزولی همچنان در بازار وجود دارد. منحنی RSI در شاخص 51.14 به سمت پایین حرکت می کند، زیرا فشار نزولی بسیار زیاد به نظر می رسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

گزارش تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، حرکت نزولی قیمت را نشان می دهد زیرا شرایط بازار نزولی شده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 6.35 دلار معامله می شود و باید دید که آیا این سطح به عنوان قیمت پشتیبانی عمل می کند یا خیر. اگر خرس ها کنترل خود را حفظ کنند، قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند. اما گاوها در صورتی که قادر به جمع آوری قدرت کافی باشند، ممکن است بازگردند و قیمت ها را بالاتر ببرند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.