منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: جفت DOT/USD برای شکستن مقاومت بالای 10 دلار تنظیم شده است

تحلیل قیمت پولکادوت: جفت DOT/USD برای شکستن مقاومت بالای 10 دلار تنظیم شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت در کوتاه مدت نزولی است. قیمت DOT در چند روز گذشته روند نزولی داشته است زیرا از اوج 10.50 دلار کاهش یافته است. سکه در 9.0 دلار پشتیبانی پیدا کرد و بالاتر رفت، اما فشار خرید کافی برای بالا بردن DOT به بالای 10 دلار وجود نداشت.

قیمت Polkadot (DOT) از رویکرد بالا به پایین نزولی است. این ارز دیجیتال پشتیبانی 9.0 دلار را پیدا کرد، اما برای حفظ هر حرکت صعودی تلاش کرده است.

اوج 9.62 دلار در نمودارهای روزانه به دست آمد، اما پولکادوت به سرعت رد شد و به زیر 9.5 دلار بازگشت. حرکت به زیر 9.4 دلار، روند صعودی را باطل می کند و DOT/USD را برای حرکت به سمت 8.0 دلار باز می کند.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: حرکت صعودی اندک

با نگاهی به نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 4 ساعته، پولکادوت فشار خریدی را در حدود سطح 9.4 دلار پیدا کرده است و در حال حاضر تلاش می کند به بالای سطح 10.0 دلار حرکت کند. از طرف دیگر، اگر پولکادوت بتواند بالای 9.4 دلار نگه داشته شود و به بالای 10.0 دلار برگردد، می تواند فشار خرید بیشتری را جذب کند و بالاترین رکوردهای تاریخ را هدف قرار دهد.

نقطه دلار 1d
منبع: TradingView

RSI نسبت به منطقه اشباع فروش بالاتر می رود، اما هنوز جا دارد تا قبل از اینکه بیش از حد افزایش یابد، حرکت کند. MACD همچنین در آستانه یک کراس اوور صعودی است که می تواند حرکت صعودی بیشتری را ایجاد کند.

اگر DOT/USD بتواند بالاتر از سطح 10.0 دلار حرکت کند، می تواند سطح 11.0 دلار را هدف قرار دهد. بالاتر از این، مقاومت بیشتری در سطوح 12.0 و 13.0 دلار یافت می شود.

از سوی دیگر، اگر پولکادوت نتواند بالاتر از سطح 9.4 دلار بماند، ممکن است بار دیگر به سطح حمایت 8.0 دلار کاهش یابد.

تحلیل قیمت روزانه DOT/USD: پشتیبانی مجدد قیمت ها در 9.5 دلار

تحلیل قیمت پولکادوت از رویکرد بالا به پایین نزولی است. DOT/USD پشتیبانی را در 9.5 دلار پیدا کرد، اما برای پیشرفت چشمگیر تلاش کرده است. حرکت به زیر 9.4 دلار، روند صعودی را باطل می کند و DOT/USD را برای حرکت به سمت 8.0 دلار باز می کند. از طرف دیگر، اگر پولکادوت بتواند بالای 9.4 دلار نگه دارد و به بالای 10 دلار برگردد، می‌تواند بالاترین رکوردهای تاریخ را هدف قرار دهد.

نقطه دلار 1 ساعت
منبع: TradingView

باندهای بولینگر گسترده و در حال گسترش هستند که نشان می دهد نوسانات در حال افزایش است. Ichimoku Cloud صعودی است، اما قیمت ها در حال حاضر زیر ابر معامله می شوند. Awesome Oscillator نزولی است اما شروع به بالا رفتن کرده است.

پولکادوت احتمالاً به تلاش خود برای دستیابی به هر گونه پیشرفت صعودی قابل توجهی در کوتاه مدت ادامه خواهد داد. حرکت به زیر 9.4 دلار نزولی بودن قیمت Polkadot را از یک رویکرد بالا به پایین باطل می کند. این ارز دیجیتال پشتیبانی 9 دلاری را پیدا کرد اما برای حفظ هر حرکت صعودی تلاش کرده است.

اوج 9.62 دلار در روز به دست آمد، اما پولکادوت به سرعت رد شد و به زیر 9.5 دلار بازگشت. حرکت به زیر 9.4 دلار قیمت Polkadot (DOT) را باطل می کند. این ارز دیجیتال پشتیبانی 9 دلاری را پیدا کرد اما برای حفظ هر حرکت صعودی تلاش کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل کلی قیمت پولکادوت DOT/USD از رویکرد بالا به پایین نزولی است. قیمت‌ها حمایت 9 دلاری را پیدا کردند، اما برای ایجاد هر گونه پیشرفت صعودی قابل توجهی تلاش کردند. حرکت به زیر 9.4 دلار، روند صعودی را باطل می کند و DOT/USD را برای حرکت به سمت 8.0 دلار باز می کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.