منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: با کاهش قیمت DOT به 46 دلار، حرکت نزولی دوباره فعال می شود

تحلیل قیمت پولکادوت: با کاهش قیمت DOT به 46 دلار، حرکت نزولی دوباره فعال می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت پولکادوت امروز نزولی است.
  • قیمت به 46 دلار کاهش یافته است.
  • پشتیبانی از DOT/USD با قیمت 44.9 دلار یافت می شود.

با بازگشت خرس‌ها امروز، قیمت بار دیگر در حال کاهش است. گاوها در هفته گذشته با پیروزی های متوالی و صعود به رکوردهای مکرر در موقعیت بالایی قرار داشتند. اما اکنون روندها در حال تغییر هستند زیرا قیمت در حال حاضر محدوده نزولی را پوشش می دهد. به دلیل تلاش موفقیت آمیز نزولی، قیمت به سطح 47 دلار کاهش یافته است. سقوط بیشتر نیز دور از ذهن نیست زیرا نمودار قیمت ساعتی نیز روند نزولی را نشان می‌دهد و با این حال هیچ تلاش صعودی مشاهده نشده است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: خرس‌ها قیمت را تا 46 دلار پایین می‌آورند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که پس از بازگشت خرس ها امروز، قیمت بار دیگر به سمت پایین در حال حرکت است. تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه سقوط را تأیید می کند زیرا قیمت تا سطح 46.7 دلار کاهش یافته است. هفته گذشته برای بهبود ارزش سکه حیاتی بود، اما روند امروز نیز تغییر جزئی داشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: حرکت نزولی دوباره فعال می شود زیرا قیمت DOT به 46 دلار کاهش می یابد.
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در مقیاس بزرگی افزایش یافته است، که نشان می دهد ممکن است در آینده روند نزولی پیش بینی شود. شاخص باندهای بولینگر نیز مرتبط است، زیرا ارزش بالای آن 56 دلار و مقدار پایین آن 38.8 دلار است.

به دلیل فعالیت فروش در بازار، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز تا 51 کاهش یافته است و میانگین متحرک (MA) 50.5 دلار بالاتر از سطح قیمت است.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت پولکادوت نشان می دهد که خرس ها در چند ساعت گذشته بر نمودار قیمت تسلط داشته اند و قیمت با نرخ قابل توجهی کاهش یافته است. این یک نشانه ناامید کننده برای ارز دیجیتال است، زیرا شانس بازگشت صعودی در حال کاهش است. روند نزولی قیمت را به سطح 46.9 دلار رسانده است و می توان انتظار کاهش بیشتر قیمت را داشت.

تحلیل قیمت پولکادوت: با کاهش قیمت DOT به 46 دلار، حرکت نزولی دوباره فعال می شود.
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است و قیمت در زیر خط میانگین شاخص نوسانات است که در 49.6 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت برای DOT/USD است. RSI دوباره پایین معامله می‌شود و دلیلی را برای ترس از کاهش شدید قیمت DOT ارائه می‌کند، زیرا اکنون حرکت نزولی تندتری را نشان می‌دهد و در نیمه پایینی منطقه خنثی در شاخص 35، کاملاً نزدیک به منطقه کم‌فروش معامله می‌شود. میانگین متحرک برای نمودار قیمت چهار ساعته در موقعیت 47.8 دلار است.

حراج چتر زنجیر پولکادوت که بسیار مورد انتظار بود، به تازگی آغاز شده است، که اعلام قبلی آن نیز به عنوان محرکی در پس روند صعودی اخیر پولکادوت در نظر گرفته شد. بر اساس اخبار، 9 مناقصه شرکت می کنند که Moonbeam و Acala بیشترین انتظار را دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت Polkadot نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد سکه در حال از دست دادن جریان صعودی خود در دست‌های نزولی است، زیرا قیمت قبلاً به زیر نقطه بحرانی 49 دلار رسیده است و اکنون به نظر می‌رسد که DOT ​​قبل از تلاش برای هر بالاترین سطح پایین‌تر ادامه خواهد داد. اما این زمان خوبی برای کسانی است که منتظر خرید افت بودند، که ممکن است انگیزه خرید را تحریک کند و DOT ممکن است شروع به افزایش به سمت هدف بعدی خود یعنی 55 دلار کند، اما برای معاملات روزانه، شانس برای بهبود امروز کمتر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.