منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: با هدف قرار دادن قیمت DOT 6.0 دلار، شتاب صعودی افزایش می یابد

تحلیل قیمت پولکادوت: با هدف قرار دادن قیمت DOT 6.0 دلار، شتاب صعودی افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که روند صعودی با قیمت های حمایت شده توسط حرکت صعودی همراه است. سطح مقاومت کلیدی برای قیمت DOT 6.0 دلار است و ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که تا زمانی که قیمت‌ها بالاتر از این سطح باقی بمانند، روند صعودی پیروز شود. پولکادوت با 3.84 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 5.61 دلار معامله شد.

چند جلسه معاملاتی بعدی احتمالاً برای اقدام قیمت پولکادوت بسیار مهم است و ما به دقت بازار را زیر نظر خواهیم داشت تا ببینیم قیمت ها چگونه به سطح مقاومت کلیدی پاسخ می دهند. پولکادوت با 3.84 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 5.61 دلار معامله می شود.

سطح حمایت کلیدی برای پولکادوت 5.0 دلار است و اگر این سطح جای خود را به فشار فروش بدهد، می‌توانیم شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها باشیم. با این حال، روند صعودی در حال حاضر قوی به نظر می رسد و ما انتظار داریم که گاوها همچنان قیمت ها را به سمت هدف ما یعنی 6.0 دلار بالا ببرند.

قیمت پولکادوت در نمودار روزانه: نشان صعودی در نمودار هفتگی

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در بازه زمانی روزانه نشان می دهد که ارز دیجیتال یک الگوی صعودی قوی تشکیل داده است، که نشان می دهد روند صعودی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. نمودار هفتگی نشان می‌دهد که قیمت‌های DOT با مقاومت 6.0 دلاری روبرو هستند که می‌تواند به عنوان یک سطح کلیدی برای افزایش بیشتر قیمت عمل کند.

نشانه‌های فنی همچنین حاکی از آن است که روند صعودی احتمالاً ادامه خواهد داشت و می‌توانیم شاهد مقاومت پولکادوت در قیمت 6.0 دلار در روزهای آینده باشیم. میانگین‌های متحرک نیز یک سوگیری صعودی را نشان می‌دهند و هنوز هیچ نشانه‌ای از بازگشت وجود ندارد. به عنوان مثال، MACD و RSI هر دو در محدوده صعودی قرار دارند، که نشان می دهد حرکت در سمت خریداران باقی می ماند.

تصویر 29
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

SMA و EMA هر دو روند بالاتری دارند که منعکس کننده روند صعودی در بازی است. تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در بازه زمانی روزانه نشان می دهد که ارز دیجیتال یک الگوی صعودی قوی تشکیل داده است، که نشان می دهد روند صعودی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. نمودار هفتگی نشان می‌دهد که قیمت‌های DOT با مقاومت 6.0 دلاری روبرو هستند که می‌تواند به عنوان یک سطح کلیدی برای افزایش بیشتر قیمت عمل کند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار 4 ساعته: خط MACD یک متقاطع صعودی را نشان می دهد

سایر مشخصات فنی در نمودار 4 ساعته برای عملکرد قیمت DOT نشان می دهد که خط MACD یک متقاطع صعودی را نشان می دهد، که نشان می دهد روند صعودی می تواند در کوتاه مدت ادامه یابد. RSI نیز به سمت منطقه ای که بیش از حد خرید شده است حرکت کرده است، اما این لزوما نشانه ای از بازگشت نیست و ما انتظار داریم قیمت ها بیشتر افزایش یابد.

تصویر 28
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور Stochastic نیز در منطقه اشباع خرید قرار دارد، اما هنوز سیگنال فروش تولید نکرده است. تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار 4 ساعته برای عملکرد قیمت DOT یک الگوی ادامه صعودی را نشان می دهد، با قیمت ها در حال حاضر حدود 5.61 دلار معامله می شود. پولکادوت در 24 ساعت گذشته 3.84 درصد افزایش یافته است و تا زمانی که فروشندگان زیر مقاومت اصلی 6.0 دلار باقی بمانند، می‌توانیم شاهد افزایش بیشتر به سمت هدف 6.0 دلاری خود باشیم، که این یک سطح روانی اصلی است. از جنبه منفی، حمایت 5.0 دلار است و ما این سطح را به دقت زیر نظر خواهیم داشت تا ببینیم آیا جای خود را به فشار فروش می دهد یا خیر.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت Polkadot نشان می‌دهد که تا زمانی که قیمت‌ها بالاتر از سطح حمایت کلیدی 5.0 دلار باقی بمانند، روند صعودی همچنان ادامه دارد. گاوها احتمالاً به سمت 6.0 دلار حرکت خواهند کرد، اما ما به دقت بازار را زیر نظر خواهیم داشت و خواهیم دید که آیا این سطح مقاومتی برای افزایش قیمت بیشتر ایجاد می کند یا خیر.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی های بلند مدت قیمت ما را در Chainlink، VeChain و Axie Infinity ببینید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.