منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: با نزدیک شدن به 7.04 دلار DOT/USD، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند

تحلیل قیمت پولکادوت: با نزدیک شدن به 7.04 دلار DOT/USD، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت صعودی است و جفت DOT/USD تا سطح 7.04 دلار افزایش می‌یابد. با این حال، دارایی دیجیتال با مقاومت مواجه است و ممکن است برای تست پشتیبانی در 6.75 دلار عقب نشینی کند. اقدام قیمت اخیراً یک الگوی شمعدانی افزایشی ایجاد کرده است که نشان می‌دهد خرس‌ها کنترل خود را از دست می‌دهند. مقاومت برای DOT/USD در 7.23 دلار موجود است. شکست بالاتر از این سطح می تواند باعث شود که پولکادوت سطح مقاومت بعدی را در 7.50 دلار هدف قرار دهد. از سوی دیگر، شکست در عبور از 7.23 دلار ممکن است منجر به عقب نشینی قیمت برای تست پشتیبانی در 6.75 دلار شود.

ارزهای دیجیتال برتر نیز امروز در سبز معامله می‌شوند و اتریوم و بیت‌کوین هر دو بالاتر رفته‌اند. این به حرکت صعودی پولکادوت کمک می کند. ارزش بازار پولکادوت در حال حاضر 7.98 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 584 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: DOT/USD در 24 ساعت گذشته 3.98 درصد افزایش یافته است.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه، می بینیم که قیمت در حال حاضر در منطقه شکست بین 6.75 تا 7.23 دلار است، با دارایی دیجیتال در حال حاضر در انتهای بالای این منطقه معامله می شود. DOT/USD در 24 ساعت گذشته 3.98 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در سطح 7.04 دلار معامله می شود. امروز دومین روز افزایش قیمت است، نشان می دهد که گاوها در کنترل هستند و ممکن است در کوتاه مدت افزایش قیمت بیشتری مشاهده شود.

تصویر 77
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی 50 و 200 هر دو از قیمت Polkadot پشتیبانی می کنند، با EMA 50 در 6.90 دلار و 200 EMA در 6.62 دلار. RSI در حال حاضر روی 54.78 است و در حال افزایش است که نشان می دهد قیمت پولکادوت در محدوده صعودی قرار دارد. با این حال، به سطوح بیش از حد خرید نزدیک می شود، که می تواند شاهد استراحت گاوها باشد و به خرس ها اجازه دهد کنترل بازار را در دست بگیرند. MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال افزایش است، که نشان می‌دهد گاوها شتاب لازم برای بالا بردن قیمت را دارند.

اقدام قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 4 ساعته، می بینیم که قیمت DOT در حال حاضر در یک روند صعودی است. قیمت‌ها همراه با کانال صعودی معامله می‌شوند و خروج از محدوده فعلی می‌تواند آهنگ حرکت بعدی را تعیین کند.

تصویر 78
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

افزایش قیمت ها همچنین باعث شده است که جفت DOT/USD به بالای 50 و 200 EMA حرکت کند که نشان دهنده وجود حرکت صعودی است. خط MACD به رنگ آبی بالای خط سیگنال قرمز قرار دارد که نشان می دهد گاوها برای بالا بردن قیمت ها حرکت دارند. RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید در حال حرکت است، که نشان می دهد قیمت ها باید اصلاح شوند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت روند صعودی کمی را در بازار نشان می دهد. دارایی دیجیتال در حال حاضر در یک نقطه اتصال بحرانی معامله می شود و شکست از هر طرف محدوده می تواند آهنگ حرکت بعدی را ایجاد کند. گاوها باید مراقب باشند زیرا یک حرکت نزولی می تواند روند صعودی را باطل کند. با این حال، سرمایه گذاران می توانند به دنبال خرید با کاهش قیمت باشند زیرا روند کلی صعودی است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.