منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: با دخالت خرس‌ها، DOT برای حفظ 7 دلار تلاش می‌کند

تحلیل قیمت پولکادوت: با دخالت خرس‌ها، DOT برای حفظ 7 دلار تلاش می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که تابع قیمت پس از بازگشت روند نزولی به بازار، بار دیگر با مقاومت نزولی مواجه است. قیمت در 24 ساعت گذشته به سطح 7.01 دلار کاهش یافته است و پیش بینی می شود در ساعات آینده کاهش بیشتری را تجربه کند. تغییرات دائمی در روندها وجود داشته است زیرا طی هفته گذشته می توان فراز و نشیب را در حرکات قیمت ها مشاهده کرد و توازن قدرت به نفع طرف نزولی بود و امروز خرس ها دوباره در موقعیت پیشرو قرار دارند. امروز شانس بهبودی گاوها کم می شود و ممکن است سکه به زودی به محدوده 6 دلار سقوط کند.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: ارز دیجیتال دوباره آسیب می بیند

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که خرس‌ها در تلاش برای بازگشت هستند و قیمت امروز را به سطح 7.01 دلار کاهش داده‌اند. روند صعودی دیروز با یک اعتصاب نزولی متوقف شد و امروز قیمت یک بار دیگر کاهش یافت زیرا سکه در 24 ساعت گذشته ارزش اسمی 0.12 درصدی را از دست داد. تغییر بیشتر در روندها در هفته آینده قابل انتظار است زیرا قیمت دائماً در نوسان بوده است. شاخص میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه ارزش خود را 7.26 دلار نشان می دهد که بالاتر از قیمت فعلی است، اما ممکن است به زودی از SMA 50 عبور کند که یک نشانه نزولی خواهد بود.

DOT 1o 1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

با حفظ فاصله باندهای بولینگر، سطح نوسانات در 24 ساعت گذشته یکسان بوده است. ارزش بالای اندیکاتور در 7.82 دلار است که نشان دهنده مقاومت است و مقدار پایین تر در 6.69 دلار نشان دهنده حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده خنثی پایین تر در شاخص 43 قرار دارد که هنوز یک امتیاز خوب است، اما منحنی اندک نزولی این اندیکاتور به فعالیت فروش در بازار اشاره دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی امروز تا چهار ساعت کاهش یافته است زیرا شکست قیمت نزولی بوده است. با این حال، قیمت دوباره در چهار ساعت گذشته شروع به افزایش کرد، که نشان می‌دهد گاوها در تلاش برای تصاحب هستند، اما خرس‌ها همچنان در موقعیت برتری قرار دارند. میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در موقعیت 6.80 دلار معامله می شود.

DOT 2u
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 بالاتر از SMA 20 معامله می شود که فشار نزولی عمده روی ارز دیجیتال را تایید می کند. نوسانات در حال کاهش بوده است، زیرا در حال حاضر ارزش باند بولینگر بالای 7.17 دلار است در حالی که باند پایین 6.80 دلار است. امتیاز RSI در حال کاهش بود، اما اکنون تا شاخص 45 افزایش یافته است که حکایت از فعالیت خرید در بازار دارد.

شاخص های فنی برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان دهنده سیگنال های نزولی است زیرا ارز دیجیتال در حال حاضر تحت تأثیر نزولی قرار دارد. تنها یک نشانگر سیگنال خرید، 10 نشانگر در موقعیت خنثی و 15 نشانگر سیگنال فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته پولکادوت تایید شده است، قیمت در 24 ساعت گذشته متحمل ضرر شده است. خرس‌ها در تلاش هستند تا موقعیت بالای خود را در نمودارهای قیمت حفظ کنند و قیمت را به سطح 7.01 دلار کاهش داده‌اند. کاهش بیشتر در ارزش سکه در ساعات آینده بسیار محتمل است، زیرا پیش بینی ساعتی به نفع روند نزولی پس از کاهش مداوم ارزش سکه است. به نظر می رسد Polkadot از هم اکنون به شدت محدود به محدوده است و ممکن است برای امروز نیز در همان محدوده باقی بماند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.