منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: با حفظ روند نزولی خرس‌ها، قیمت DOT به محدوده 8 دلار می‌لغزد

تحلیل قیمت پولکادوت: با حفظ روند نزولی خرس‌ها، قیمت DOT به محدوده 8 دلار می‌لغزد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نزولی است زیرا قیمت امروز بیشتر کاهش یافته است. سطوح قیمت به محدوده 8.76 دلار کاهش یافته است و کاهش مداوم قیمت DOT از 13 آگوست 2022 ادامه داشته است، با این حال دیروز گاوها سعی کردند کمی بهبود پیدا کنند، اما خرس ها بازگشتند و قیمت را کاهش دادند. امروز، خرس ها گوی سبقت را به دست گرفته اند و روند نزولی دوباره احیا شده است. کاهش بیشتر سطح قیمت ها نیز در ساعات آینده پیش بینی می شود.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: DOT بیش از چهار درصد ضرر می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که ارز دیجیتال دوباره روند نزولی را دنبال می کند، زیرا خرس ها پس از تنها چند ساعت فعالیت صعودی، شتاب خود را به دست آورده اند. ارزش سکه دوباره شروع به کاهش کرد و به 8.76 دلار رسید و بیش از 4.81 درصد ارزش خود را از دست داد. از آنجایی که این روند در هفته گذشته نزولی بود، سکه در هفت روز گذشته 5.05 درصد از دست داده است. حجم معاملات نیز 20.13 درصد کاهش داشته و سلطه بازار امروز 0.85 درصد است.

نقطه 1d 1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در مقیاس گسترده ای در حال کاهش است، که یک نشانه حمایتی برای آینده ارزهای دیجیتال است، زیرا حد پایین شاخص نوسانات همگرایی بیشتری را به سمت داخل نشان می دهد و به سطح 7.63 دلار رسیده است که هنوز در مقایسه با سطح قیمت بسیار پایین تر است. نشان دهنده پشتیبانی از تابع قیمت DOT است. حد بالایی باندهای بولینگر روی 9.70 دلار است که قوی ترین مقاومت را نشان می دهد. میانگین متحرک (MA) در مارک 9.13 دلار قرار دارد که بسیار بالاتر از سطح قیمت فعلی و همچنین بالاتر از منحنی SMA 50 است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه بالایی محدوده خنثی معامله می شود، اما منحنی آن رو به پایین است و به شاخص 53 رسیده است که نشان دهنده فشار نزولی بر قیمت DOT است.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که حرکت نزولی منجر به کاهش بیشتر در ارزش قیمت شده است. قیمت به 8.76 دلار کاهش یافته است، زیرا این روند برای امروز پس از آخرین فعالیت صعودی ثبت شده در چهار ساعت اول جلسه معاملاتی جاری نزولی باقی مانده است. اگرچه قیمت دیروز برای مدت کوتاهی زودتر بهبود یافت اما دوباره کاهش یافت، اما جدیدترین روند به نفع خرس ها نیز پیش می رود.

نقطه 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

به نظر می رسد حرکت نزولی در ساعات آینده تشدید شود، زیرا میانگین متحرک (MA) نیز در مقایسه با قیمت فعلی، یعنی 8.87 دلار، در ارتفاع بیشتری قرار دارد. همچنین مقادیر باندهای بولینگر در نمودار قیمت 4 ساعته به شرح زیر است. باند بولینگر بالا به ترتیب 9.74 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین به ترتیب 8.55 دلار است. RSI پس از شناور شدن در نزدیکی همان سطح در نمودار 4 ساعته، به شاخص 40 کاهش یافته است.

اگر شاهد پیشرفت DOT در ماه گذشته باشیم، قیمت در جهت صعودی معامله شده است. به همین دلیل است که شاخص‌های فنی برای DOT/USD یک روند صعودی را نشان می‌دهند، با 10 اندیکاتور در موقعیت خرید، 9 شاخص در موقعیت خنثی و هفت شاخص در موقعیت فروش.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که فشار نزولی برای امروز نیز ادامه داشته است که سطوح قیمت‌ها را به سطح قیمت اخیر 8.76 دلار کاهش داده است. به نظر می رسد روند نزولی در آینده در حال گسترش است و ما انتظار داریم که DOT ​​تا 24 ساعت آینده روند نزولی خود را ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.