منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: با از سرگیری روند صعودی، ارزش کریپتوکارنسی به بالای 35.75 دلار می‌رسد.

تحلیل قیمت پولکادوت: با از سرگیری روند صعودی، ارزش کریپتوکارنسی به بالای 35.75 دلار می‌رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • ارزش DOT به ارتفاع 35.75 دلار رسیده است.
  • تحلیل قیمت پولکادوت به نفع گاو نر است.
  • پشتیبانی همچنان در 33.55 دلار موجود است.

نمودارهای قیمت روزانه و ساعتی شمعدان های سبز را به عنوان ارزش DOT/USD نشان می دهد که امروز بهبود کافی را تجربه کرده است. چند هفته گذشته برای گاوها بسیار مهم بود زیرا بازار روند نزولی ثابتی را دنبال می کرد. اما امروز، تغییر جزئی در روند مشاهده می شود زیرا قیمت بار دیگر به موقعیت 35.75 دلار رسیده است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: گاوها پس از آخرین صعود، موقعیت 35.75 دلار را پس می گیرند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه حاکی از یک حرکت صعودی قیمت برای روز است زیرا روند صعودی مشاهده شده است. اگرچه این ارز دیجیتال در چند هفته گذشته کاهش قابل توجهی داشته است، اما جهت گیری امروز نسبتاً برای خریداران حمایت کننده بوده است. ارزش DOT/USD اکنون در 35.75 دلار است و بهبود بیشتر تنها در صورتی امکان‌پذیر است که حرکت صعودی در روزهای آینده بیشتر شود. ارزش میانگین متحرک (MA) برای روز 39.31 دلار است.

تحلیل قیمت پولکادوت: با از سرگیری روند صعودی، ارزش ارز دیجیتال به بالای 35.75 دلار می‌رسد.
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

خط روند بلندمدت نیز به صورت نزولی در حال حرکت است و روند نزولی که در چند هفته گذشته بر بازار حاکم بوده است را تایید می کند. ارزش باند بولینگر بالا اکنون 52.36 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 33.55 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از بهبود اخیر به 37.43 افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: ارزش DOT با گسترش روند صعودی 35.75 دلار است

تحلیل قیمت چهار ساعته پولکادوت روند صعودی را پیش‌بینی می‌کند، زیرا قیمت در چند ساعت گذشته در حال بهبود مداوم بوده است. گاوها در تلاش برای بهبود هستند زیرا ارزش ارز دیجیتال در ساعات اولیه کاهش قابل توجهی را تجربه کرد. قیمت در حال حاضر 35.75 دلار است که انتظار می رود در ساعات آینده افزایش بیشتری پیدا کند. میانگین متحرک برای نمودار قیمت چهار ساعته 35.42 دلار است.

تحلیل قیمت پولکادوت: با از سرگیری روند صعودی 2، ارزش ارز دیجیتال به بالای 35.75 دلار می رسد
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که اگر خرس‌ها موفق به بازگشت شوند، قیمت ممکن است در چند ساعت آینده سقوط کند. به همین دلیل است که ارزش باند بولینگر بالا و پایین به ترتیب به 41.50 دلار و 33.47 دلار تغییر کرده است. منحنی RSI نیز روند صعودی را تایید می کند و امتیاز به 39.07 بهبود یافته است.

تحلیل قیمت پولکادوت: با از سرگیری روند صعودی 3، ارزش کریپتوکارنسی به بالای 35.75 دلار می‌رسد.
نمودار شاخص های فنی DOT/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی برای DOT/USD یک سیگنال نزولی را نشان می دهد زیرا چند هفته گذشته برای پیشرفت ارز دیجیتال بسیار مهم بوده است. یک نشانگر فروش با 13 نشانگر در نقطه فروش، هشت نشانگر در نقطه خنثی و پنج نشانگر در نقطه خرید وجود دارد.

شاخص میانگین متحرک یک روند نزولی مشخص را به دلیل افزایش فعالیت فروش پیش بینی می کند. 11 شاخص در موقعیت فروش، سه شاخص در موقعیت خرید و تنها یک شاخص در موقعیت خنثی قرار دارند. اسیلاتورها نشانگر خنثی هستند زیرا هفت اندیکاتور در سمت خنثی قرار دارند، دو دست در سمت خرید و فروش قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

پیش بینی قیمت روزانه و ساعتی از خریداران حمایت می کند زیرا افزایش قابل توجهی در فعالیت خرید مشاهده شده است. قیمت در مسیر بازیابی است زیرا ارزش DOT/USD در 24 ساعت گذشته به 35.75 دلار رسیده است. تشدید بیشتر روند صعودی انتظار می رود زیرا نمودار قیمت ساعتی شمعدان سبز را نشان می دهد. دو هفته گذشته پیامدهای بسیار زیانباری برای ارزش کلی بازار DOT/USD به همراه داشته است. اما اکنون، کریپتوکارنسی در مسیر بازیابی است زیرا قیمت امروز یک حرکت فزاینده را دنبال کرده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.