منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: انتظار می‌رود DT/USD از بالاترین سطح روزانه 44.3 دلار عبور کند.

تحلیل قیمت پولکادوت: انتظار می‌رود DT/USD از بالاترین سطح روزانه 44.3 دلار عبور کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت پولکادوت امروز نزولی است.
  • DOT/USD در حال حاضر با قیمت 43.4 دلار معامله می شود
  • معاملات چند روز آینده جهت کوتاه مدت پولکادوت را مشخص خواهد کرد.

تحلیل قیمت پولکادوت امروز نزولی است، زیرا مقاومت 43 دلاری مانع از افزایش بیشتر شده است. در نتیجه، شاهد عقب نشینی به سمت حمایت 40 دلاری هستیم که منطقه مورد علاقه خریداران است.

قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته مطابق با حرکت نزولی پیش بینی شده ما در تحلیل دیروز کاهش یافته است. DOT/USD به 43 دلار بازگشت که با مقاومت قابل توجهی روبرو شد. این امر از افزایش بیشتر جلوگیری کرد و در نتیجه باعث واکنش نزولی شد، زیرا DOT/USD به 43 دلار کاهش یافت. عقب نشینی ادامه یافته است اما در حال حاضر در مقاومت 43 دلار رد شده است. اگر این سطح حفظ شود، در کوتاه مدت شاهد فشار نزولی بیشتری خواهیم بود.

با این حال، اگر این ناحیه حمایتی شکسته شود، کاهش بیشتری انتظار می رود. زیر 40 دلار، حمایت قابل توجهی در 38 دلار وجود دارد که توسط خرس ها نظارت دقیق خواهد شد. اگر پیدا شد، انتظار کاهش بیشتر به سمت دسته 30 دلاری را داشته باشید که حمایت قوی را نشان می دهد. با ادامه حرکت نزولی، ممکن است در کوتاه مدت شاهد آزمایش این سطح باشیم.

معاملات چند روز آینده جهت کوتاه مدت پولکادوت را مشخص خواهد کرد. غلبه بر 43 دلار می تواند به فشار خرید بیشتر منجر شود، در حالی که شکستن زیر 40 دلار احتمالاً منجر به کاهش بیشتر خواهد شد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT برای آزمایش نزولی بیشتر؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد شکل‌گیری اوج پایین‌تر باشیم، زیرا مانع 43 دلاری مانع از افزایش ارزش می‌شود.

تحلیل قیمت پولکادوت: انتظار می‌رود DT/USD از بالاترین حد روزانه 44.3 دلار عبور کند.
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

احتمال کاهش بیشتر در آینده نزدیک وجود دارد. شاخص های فنی کوتاه مدت در بازه زمانی 4 ساعته، شرایط فروش بیش از حد را به دلیل حرکت نزولی قوی منعکس می کند. در صورت تداوم این حرکت، DOT/USD می تواند سطوح نزولی بیشتری را در کوتاه مدت آزمایش کند.

قیمت پولکادوت اخیراً نزولی بوده است، با تغییر حرکت هفته قبل. در 22 اکتبر، پس از نیمه اول ماه اکتبر، یک نوسان جدید در 46.3 دلار ایجاد شد.

با این حال، رالی ادامه پیدا نکرد و DOT/USD در روز جمعه بالاترین مقدار خود را کمی پایین‌تر به 46 دلار رساند. در روز چهارشنبه، فشار قوی به سمت نزولی وجود داشت و DOT را برای ایجاد پایین‌ترین قیمت 39 دلاری سوق داد.

دیروز، بسیاری از زیان‌ها مجدداً ردیابی شدند و بسیاری از سرمایه‌گذاران را بر آن داشت که نشان دهند بهبودی نزدیک است. ممکن است انتظار داشته باشیم که در آخر هفته شاهد افزایش قیمت 43 دلاری دیگر باشیم که منجر به زیان بیشتر در طول جلسه معاملاتی خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: نتیجه گیری

اگر خریداران بتوانند کنترل بازار را دوباره به دست آورند، پتانسیل سود بیشتری وجود دارد. مقاومت 46 دلار است که برای غلبه بر آن نیاز به حرکت قوی دارد. دو سطح مقاومت قابل توجه بالای 48 دلار و 50 دلار قرار دارند که در صورت شکسته شدن می تواند منجر به سودهای اضافی در کوتاه مدت شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.