منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: ارز دیجیتال پس از یک اعتصاب نزولی با رد شدن 6.24 دلار روبرو می شود.

تحلیل قیمت پولکادوت: ارز دیجیتال پس از یک اعتصاب نزولی با رد شدن 6.24 دلار روبرو می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از یک روند نزولی برای امروز است و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از صبح کاهش قابل توجهی داشته است. اگرچه خرس‌ها در موقعیت برنده بودند، اما طی چند ساعت اخیر روند نزولی در حال پیگیری است و پیشرفت‌های اخیر نیز به نفع خرس‌ها است. این یک علامت نگران کننده برای ارزهای دیجیتال است، زیرا قیمت به 6.24 دلار کاهش یافته است که در حال حاضر با توجه به قیمت در ماه های گذشته سطح بسیار پایینی است. با این حال، حمایت در سطح 6.17 دلار نیز وجود دارد و سطح مقاومت در 6.24 دلار است. سرمایه بازار پولکادوت در حال حاضر 6.96 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 155 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: قیمت پولکادوت در 6.24 دلار مقاومت پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که خرس ها برای امروز روند دارند و شمعدان قرمز را تشکیل می دهند. روند نزولی دوباره تا حد زیادی به ارزش ارز دیجیتال آسیب رسانده است زیرا DOT در زمان نگارش این مقاله با قیمت 6.24 دلار معامله می‌شود و جفت ارز رمزنگاری 0.21 درصد در 24 ساعت گذشته و زیان 2.01 درصد نسبت به گذشته گزارش داده است. هفته میانگین متحرک (MA) در 6.33 دلار معامله می شود، درست بالاتر از سطح قیمت.

تصویر 170
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نوسانات بالا است، به همین دلیل است که میانگین باند بولینگر اکنون در 6.25 دلار است، در حالی که ارزش باندهای بولینگر بالای 6.24 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای DOT است، و ارزش باندهای بولینگر پایین در موقعیت 6.17 دلار است که نشان دهنده حمایت از قیمت سکه است. . با ادامه فعالیت فروش در بازار، شاخص قدرت نسبی (RSI) با شیب نزولی در شاخص 42.41 در نیمه پایینی منطقه خنثی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت تحلیل فوق را تایید می کند زیرا شکست قیمت صعودی بوده است، اما خرس ها قیمت را طی چهار ساعت گذشته به سمت پایین آورده اند و در صورت فروش، احتمال کاهش بیشتر قیمت در ساعات آینده وجود دارد. فشار گسترش می یابد. اما تغییر روند نیز ممکن است.

تصویر 169
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

نوسانات برای DOT/USD در نمودار 4 ساعته امروز در حال افزایش است و باند بالایی به 6.20 دلار رسیده است و باند پایینی به 6.18 دلار کاهش یافته است، در حالی که شاخص میانگین متحرک در 6.20 دلار وجود دارد. RSI در اینجا چرخشی نزولی نشان می دهد زیرا فشار فروش همچنان وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی قوی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت بیشتر در شرایط افراطی در حال کاهش دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی منفی پیروی می کند. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی حرکت‌های خود را برای حفظ کنترل خود بر بازار آغاز خواهند کرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.