منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: ارزش DOT/USD پس از یک دوره صعودی 8.73 دلار افزایش می یابد

تحلیل قیمت پولکادوت: ارزش DOT/USD پس از یک دوره صعودی 8.73 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت پولکادوت نشان می دهد که ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته روند صعودی داشته است. پس از خارج شدن از الگوی مثلث متقارن، قیمت‌های DOT/USD به بالاترین حد خود در 8.50 دلار افزایش یافت. در حال حاضر، قیمت در 8.73 دلار معامله می شود و به نظر می رسد در حال ایجاد حرکت صعودی برای یک مرحله دیگر باشد. مقاومت برای DOT در 8.77 دلار دیده می شود و شکستن بالاتر از این سطح می تواند قیمت ها را تا 10 دلار افزایش دهد. در حالی که پشتیبانی از DOT/USD در 7.79 دلار دیده می شود، افت زیر این سطح می تواند باعث شود قیمت ها حمایت 7.32 دلار را دوباره آزمایش کنند.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 9.08 درصد افزایش یافته و ارزش بازار به 8.68 میلیارد دلار افزایش یافته است. حجم معاملات 24 ساعته نیز افزایش یافته و در حال حاضر 874 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: با نزدیک شدن قیمت DOT/USD به 8.73 دلار، گاوها همچنان به تسلط خود ادامه می دهند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که ارز دیجیتال در چند ساعت اخیر روند صعودی داشته است. بازار صعودهای بالاتر و پایین‌ترین قیمت‌ها را افزایش داده است که نشانه‌ای صعودی است. قیمت در 8.01 دلار باز شد و به آرامی به قیمت فعلی 8.73 دلار رسید که نزدیک به بالاترین قیمت تاریخ است.

تصویر 303
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD منبع: TradingView

اندیکاتور MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، شاخص RSI نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که می تواند نشان دهنده اصلاح جزئی قیمت ها باشد. قیمت ها همچنین توانسته اند بالاتر از میانگین متحرک ساده 50 روزه باقی بمانند، که یک علامت صعودی است زیرا SMA 200 روزه بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار باقی می ماند.

تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: DOT/USD با مقاومت 8.77 دلار مواجه است.

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که قیمت‌ها از ابتدای ماه جاری روند شکل‌گیری کانال صعودی را دنبال می‌کنند. شکست اخیر بالای کانال شاهد افزایش قیمت‌ها به بالاترین سطح تاریخ بوده است. خرس‌ها و گاوها در حال حاضر برای کنترل سطح 8.77 دلار، که سطح مقاومت کلیدی برای جفت DOT/USD است، می‌جنگند.

تصویر 302
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

خط MACD 4 ساعته (آبی) بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 63 قرار دارد و به آرامی به سمت محدوده خرید بیش از حد پیش می رود که می تواند نشان دهنده اصلاح جزئی قیمت ها باشد. SMA 50 روزه و SMA 200 روزه بسیار پایین تر از قیمت فعلی بازار هستند که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot، به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها بالاتر از سطح حمایت 7.79 دلار معامله می شوند. بازار در حال حاضر با فشار خرید در سطح 8.77 دلار مواجه است که احتمالاً در کوتاه مدت حمایتی را به همراه خواهد داشت. اگر خریداران بتوانند قیمت ها را به بالای سطح 8.14 دلار برسانند و در کوتاه مدت سطوح 9 دلار و 10 دلار را هدف قرار دهند، باید به دنبال کنترل بازار باشند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.