منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: آیا گاوها می توانند از 8.00 دلار عبور کنند؟

تحلیل قیمت پولکادوت: آیا گاوها می توانند از 8.00 دلار عبور کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که رد قیمت در 8.00 دلار و به دنبال آن یک حرکت نزولی وجود دارد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 7.14 دلار است
  • DOT با مقاومت 7.81 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که DOT ​​به بالای 7.70 دلار صعود کرده و به سطح 8.00 دلار نزدیک شده است زیرا حرکات صعودی قوی حرکت قیمت را در نمودارهای روزانه هدایت می کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ حرکت مثبت قیمت را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل ETH و SOL هستند که به ترتیب شیب 8.08 و 7.36 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به بالای 7.70 دلار صعود می کند

تحلیل قیمت پولکادوت: آیا گاوها می توانند از 8.00 دلار عبور کنند؟  1
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت صعودی قوی را همانطور که در ارتفاع هیستوگرام بیان می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه تیره نشان دهنده یک شتاب فزاینده است زیرا فشار خرید همچنان در ساعات اخیر افزایش می‌یابد و DOT به مرز 8.00 دلار نزدیک می‌شود.

EMA ها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته مثبت است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت های فروش را مشاهده می کنند، EMA ها نشانه هایی از همگرایی نزولی را نشان می دهند، با 12-EMA به سمت پایین حرکت می کند تا منعکس کننده حرکات اخیر قیمت باشد.

RSI دیروز در موقعیت بالایی معامله می شد زیرا گاوها با حرکتی تند از مرز 7.50 دلار عبور کردند. با این حال، شاخص برای مدت کوتاهی به سطح 60.00 سقوط کرد و سپس به سطح واحد 65.00، جایی که در حال حاضر شناور است، صعود کرد. در زمان فشار دادن، نشانگر به صورت افقی حرکت می کند که نشان دهنده فشار کم از هر طرف است، در حالی که موقعیت بالای آن تسلط صعودی با فضای کم برای حرکت بیشتر به سمت بالا را نشان می دهد.

باندهای بولینگر در چند روز گذشته گسترده بوده است زیرا نوسانات قیمت همچنان در حال افزایش است. امروز، باندها همچنان به واگرایی ادامه می دهند زیرا قیمت از حد بالایی شاخص می شکند. در حال حاضر، خط میانگین این اندیکاتور در علامت 7.14 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی به عنوان سطح مقاومت در سطح قیمت 7.81 دلار عمل می کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 4 ساعته، سیگنال خرید را صادر می کند، با 15 شاخص فنی از 26 شاخص اصلی، از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها یکی از شاخص ها از خرس ها حمایت می کند که در ساعات اخیر حضور نزولی کم را نشان می دهد. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت این احساس را به اشتراک می گذارد و سیگنال خرید را با 111 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا را در مقابل پنج اندیکاتور نشان دهنده حرکت نزولی است. تجزیه و تحلیل برتری صعودی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار فروش قابل توجهی را برای دارایی در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

تحلیل قیمت پولکادوت: آیا گاوها می توانند از 8.00 دلار عبور کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که پس از رد شدن در قیمت 9.00 دلار، گاوها توسط خرس ها له شدند و قیمت به مرز 6.00 دلار سقوط کرد. با این حال، از آن زمان، اقدام قیمت چندین بار برای بازیابی تلاش کرده است، اما در حدود 8.50 دلار یا کمتر شکست خورده است.

در حال حاضر، قیمت در 7.14 دلار پشتیبانی می شود و به سمت مرز 8.00 دلار حرکت می کند، اما آیا می تواند از سطوح مقاومت عبور کند و به ارتفاعات گذشته برسد؟

معامله گران باید انتظار داشته باشند که DOT ​​قبل از رد شدن به دلیل کاهش حرکت صعودی در نمودارهای کوتاه مدت، به مرز 8.00 دلار حرکت کند. در حالی که مشخصات فنی میان مدت صعودی هستند، نمودارهای کوتاه مدت وضعیت متفاوتی را مشاهده می کنند زیرا فشار نزولی همچنان در حدود سطح 8.00 دلار افزایش می یابد.