منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت نمودار: GRT/USD در تلاش است تا مقاومت 0.1046 دلار را آزمایش کند

تحلیل قیمت نمودار: GRT/USD در تلاش است تا مقاومت 0.1046 دلار را آزمایش کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار یک احساسات متعادل را نشان می دهد. در حالی که گاوها در تلاش برای بالا بردن قیمت هستند، حرکت نزولی خرس ها مانع از هر گونه اقدام قابل توجه قیمت می شود. امروزه نوسانات زیادی در بازار The Graph وجود ندارد.

Coin360 2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

اگر به نقشه حرارتی کریپتو نگاه کنیم، می بینیم که بازار بیشتر در سبز است. با این حال، نوسانات زیادی وجود ندارد زیرا بیت کوین تنها 0.26 درصد افزایش یافته است در حالی که اتریوم به سختی تلاش می کند بالای 1 درصد بماند. این نشان می دهد که بازار بلاتکلیف است و می تواند در چند ساعت آینده چرخش مثبت یا منفی داشته باشد.

نمودار حرکت قیمت 24 ساعته

نمودار 1 ساعته
نمودار قیمت نمودار توسط TradingView

نمودار در 24 ساعت گذشته به سختی بالای 0.1046 دلار باقی مانده است. اینجاست که مقاومت عظیمی را تجربه کرد و از آن زمان قبل از تعیین مقاومت جدید در 0.1033 دلار سقوط کرد. با این حال، پس از بازگشت از 0.1012 دلار به نقطه فعلی خود رسید. بنابراین، اگر گاوها خسته شوند، به راحتی می توانند به همان سطوح برگردند.

سطح RSI در تجزیه و تحلیل قیمت 1 ساعته نمودار به خصوص تصویر مثبتی را نشان نمی دهد. در حال حاضر 68 را لمس می کند، که نشان می دهد بازار به شدت بیش از حد خرید است. علاوه بر این، MACD نیز در سبزها وجود دارد و قدرت آنها به آرامی کاهش می یابد.

این نشان می دهد که The Graph اجرا شده است و به راحتی می تواند در چند ساعت آینده به زیر 0.104 دلار سقوط کند.

در همان زمان، ارزش کل بازار The Graph در حال حاضر به 715,951,974 دلار رسیده است که 2.30 درصد بیشتر از دیروز است. با این حال، حجم معاملات 17.05 درصد کاهش یافته است. این نسبت حجم به بازار را روی 0.04442 تنظیم می کند.

4-ساعت تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: GRT/USD همچنان به تثبیت یک طرفه ادامه می دهد

4 ساعت
نمودار قیمت نمودار توسط TradingView

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که تجزیه و تحلیل قیمت نمودار در 2 روز گذشته در حال تثبیت بوده است. با این حال، گاوها در تلاش هستند تا آن را به علامت 0.1067 برسانند، جایی که بالاترین سطح قبلی را در نمودار 4 ساعته ایجاد کرد. اما آیا این امکان پذیر خواهد بود؟ با توجه به سناریوی فعلی بعید به نظر می رسد.

امروز، بازار کریپتو کاملاً بلاتکلیف است. به نظر می رسد که یک مسابقه طناب کشی است و حرکت می تواند به نفع هر یک از طرفین باشد. با این حال، نمودار در ماه گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا به طور مداوم نزولی باقی مانده است. این کم و بیش به احساسات بازار بزرگتر بستگی دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار امروز تا حدودی متعادل است، اما گاوها به آرامی در حال خسته شدن هستند. پس از بازگشت از 0.1012 دلار، روند صعودی کوتاهی داشت، اما در تلاش است تا دوباره به مرز 0.1162 دلار برسد. در حال حاضر بهترین زمان برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در The Graph نیست.

در حالی که منتظر تحلیل قیمت The Graph هستید تا چرخشی قاطع تری داشته باشد، لیست ما را از چند سکه جدید که به coinbase می آیند را بررسی کنید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.