منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت نئو: NEO/USD در 11.76 دلار به شتاب صعودی می‌رسد

تحلیل قیمت نئو: NEO/USD در 11.76 دلار به شتاب صعودی می‌رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 2
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت نئو، حرکت صعودی را در 11.76 دلار نشان می دهد، زیرا قیمت در حال افزایش است. مقاومت بعدی در 12.17 دلار مشاهده می شود و شکستن از این سطح می تواند منجر به صعود به سطح 13 دلار شود. با این حال، مقاومت اصلی NEO/USD در 14.50 دلار قرار دارد و برای صعود بیشتر به یک شکست بالاتر از این سطح نیاز است.

از جنبه نزولی، پشتیبانی در 11.56 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند باعث شود که جفت NEO/USD سطح 10.50 دلار را دوباره آزمایش کند. به طور کلی، جفت NEO/USD در کوتاه مدت صعودی است و شکست بالای 12.17 دلار می‌تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت شود، این یک علامت صعودی است و نشان می‌دهد که خریداران بازار را کنترل می‌کنند. نزولی

نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD: سطح قیمت تا 11.76 دلار، گاوها موفق به نفوذ می شوند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه نئو نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست گرفته اند زیرا توانسته اند قیمت را به 11.76 دلار برسانند. NEO یکی از بهترین آلت کوین های عملکردی در 24 ساعت گذشته بوده است زیرا با افزایش بیش از حد قیمت مواجه شده است. 9 درصد قیمت در حال حاضر در 11.76 دلار معامله می شود و نشانه هایی از افزایش بیشتر را نشان می دهد. حجم معاملات نیز در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و اکنون به 123,564,476 دلار رسیده است در حالی که ارزش بازار در 829,418,266 دلار است.

تصویر 3
نمودار قیمت NEO/USD1 روزه، منبع: TradingView

شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) در حال حاضر در محدوده مثبت قرار دارد و نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز بالاتر از سطح 50 است که یکی دیگر از نشانه های صعودی است. اندیکاتور باند بولینگر همچنین نشان می دهد که قیمت در یک روند صعودی قرار دارد زیرا بسیار بالاتر از باند بالایی معامله می شود.

نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD: پشتیبانی از قیمت نئو در 11.56 دلار موجود است

تحلیل قیمت نئو در حال حاضر در یک کانال صعودی در نمودار 4 ساعته معامله می شود. قیمت در حال حاضر در انتهای بالای کانال معامله می شود که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. خریداران در نمودار 4 ساعته در حال حاضر قیمت را به سمت سطح مقاومت بعدی در 12.17 دلار سوق می دهند. سرمایه گذاران می توانند موقعیت های خرید در سطح فعلی را با توقف ضرر کمتر از 11.50 دلار وارد کنند.

تصویر 4
نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD بالای خط صفر است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. RSI در نمودار 4 ساعته در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که نشان می دهد جفت NEO/USD در کوتاه مدت بیش از حد خرید شده است. اندیکاتور باند بولینگر در حال حاضر زیر قیمت است، که نشان می دهد جفت NEO/USD در یک روند صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری قیمت نئو

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت نئو، افزایشی در قیمت امروز وجود داشته است زیرا گاوها سعی می کنند خود را در نمودار قیمت قرار دهند. قیمت NEO/USD اکنون در سطح 11.76 دلار است و خریداران را تشویق می کند. گاوها توانسته‌اند مقاومت 12.17 دلاری را پشت سر بگذارند، اما همچنان باید از سطح 13 دلار برای هر گونه سود قابل توجهی عبور کنند. برای خرس‌ها، بسته شدن به کمتر از 11.50 دلار می‌تواند منجر به آزمایش مجدد قیمت در سطح 10.50 دلار در کوتاه مدت شود. از نقطه نظر فنی، تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که دارایی دیجیتال از یک الگوی مثلث نزولی خارج شده است که یک علامت صعودی است. شکست با حجم خوب رخ داده است که یکی دیگر از نشانه های صعودی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.