منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت نئو: NEO/USD به 8.70 دلار کاهش یافته است، زیرا خرس ها روند صعودی را مختل می کنند.

تحلیل قیمت نئو: NEO/USD به 8.70 دلار کاهش یافته است، زیرا خرس ها روند صعودی را مختل می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت نئو برای امروز نزولی است. خرس ها قیمت را به 8.70 دلار کاهش دادند و افزایش ارزش دیروز را لغو کردند. معامله‌گران برای فروش دارایی‌های NEO/USD خود وارد بازار می‌شوند، از ترس کاهش قیمت دیگر. خرس ها در چند ساعت گذشته با افزایش فشار فروش در بازار رونق گرفتند و روند صعودی متوقف شد. اگرچه هفته گذشته برای سکه خوب بود، اما خرس ها با موفقیت عملکرد قیمت را در دست گرفتند و معکوس کردند و نشانه هایی برای کاهش بیشتر قیمت وجود دارد.

مقاومت برای تجزیه و تحلیل قیمت نئو در 8.93 دلار تعیین شده است، و حمایت در 8.40 دلار یافت می شود که بسته به حرکات بازار، هر کدام از این موارد می تواند شکسته شود. حجم معاملات 24 ساعته برای NEO/USD به 33 میلیون دلار کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش فعالیت معاملاتی و ارزش بازار 613 میلیون دلاری است.

نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD: معامله گران از کاهش قیمت کوتاه مدت می ترسند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که خرس ها قیمت را پایین می آورند و در تلاش های خود موفق به نظر می رسند. با ادامه پیشروی خرس‌ها، قیمت به تدریج در حال کاهش است. چند ساعت گذشته برای این ارز دیجیتال بی اهمیت بود. جفت NEO/USD امروز بین محدوده 8.40 تا 8.90 دلار معامله می شود و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 8.70 دلار معامله می شود.

تصویر 121
نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD: منبع: نمای معاملاتی

اندیکاتور MACD به رنگ قرمز است که روند نزولی را نشان می دهد، اما رنگ قرمز روشن هیستوگرام ها روند نزولی خیلی شدیدی را نشان نمی دهد، بلکه نشانه ای واضح از فعالیت فروش فعالی است که در آن زمان اتفاق می افتد. نوسانات NEO نسبتاً زیاد است و حرکت باندهای بولینگر هر دو انتها را در یک شیب پایین با خط متوسط ​​آنها بالاتر از سطح قیمت نشان می دهد که نشان می دهد ممکن است قیمت در زمان آینده کاهش یابد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه نزولی، زیر سطح 54.48 قرار دارد و به منطقه فروش بیش از حد نزدیکتر شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نمودار 4 ساعته: NEO کاهش قیمت و نشانه های فنی را نشان می دهد

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که قیمت هر ساعت در حال کاهش است، اما نه با سرعت زیاد. احتمال کاهش شدید قیمت نیز در ساعات آینده وجود دارد. گاوها در تلاش برای پس گرفتن کنترل هستند، اما به نظر می رسد خرس ها در حال حاضر قوی تر هستند.

تصویر 120
نمودار 4 ساعته NEO/USD: نمای معاملاتی

نوسانات ملایم است اما در نمودار 4 ساعته با باند بولینگر بالا 9.33 دلار و باند پایین 8.48 دلار ادامه دارد، میانگین باندهای بولینگر در 8.68 دلار است. خط نشانگر MACD زیر خط سیگنال قرار دارد و به رنگ نزولی است که نشان دهنده روند نزولی است. اندیکاتور RSI در 55 سطح است که نشان دهنده قلمرو بی طرف است اما به سمت خرس های مسلط گرایش دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نئو

تحلیل قیمت روزانه و ساعتی نئو و نشانه های فنی حاکی از آن است که یک حرکت نزولی در حال حرکت است، بنابراین افت قیمت انتظار می رود، تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که سکه امروز در حال اصلاح است و ممکن است روند نزولی را برای امروز دنبال کند. خرس ها به دنبال این هستند که قیمت ها را به زیر 8.70 دلار برسانند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.