منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت نئو: NEO پس از یک حرکت صعودی به سمت مثبت شدن 7.92 دلار حرکت می کند

تحلیل قیمت نئو: NEO پس از یک حرکت صعودی به سمت مثبت شدن 7.92 دلار حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که قیمت های NEO در ساعات گذشته حدود 7.00 دلار تثبیت شده است. قیمت ها معاملات روزانه را با 7.93 دلار آغاز کردند و از آن زمان تاکنون بین 7.57 تا 7.93 دلار در نوسان بوده اند. این هفته، بزرگترین چالش آلتکوین شکستن مقاومت 7.93 دلاری بوده است. NEO/USD دیروز کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که قیمت فعلی NEO 7.92 دلار است و در 24 ساعت گذشته با مقدار کمی 3.93 درصد افزایش یافته است. گاوها در چند روز گذشته از حمایت کلیدی 7.57 دلار دفاع کردند و اجازه ندادند قیمت به زیر این سطح سقوط کند.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نمودار قیمت یک روزه: اشکال احساسات صعودی ثابت

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه نئو نشان می دهد که ارز دیجیتال یک کانال موازی صعودی تشکیل داده است. خرس و گاو نر در یک مبارزه نزدیک قفل شده اند زیرا قیمت ها در هفته گذشته بین 7.05 تا 7.95 دلار در نوسان بوده است. شاخص قدرت نسبی برای NEO/USD در حال حاضر روی 7.92 معامله می شود که نشان می دهد دارایی دیجیتال نه بیش از حد خرید شده و نه بیش از حد فروخته شده است. اندیکاتور MACD نشان می دهد که با عبور خط سریع از بالای خط سیگنال، قیمت نئو به آرامی در حال افزایش است.

تصویر 316
نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD، منبع: TradingView

میانگین های متحرک نمایی به سمت بالا شیب دارند که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت بالا است. EMA 20 در حال حاضر 8.09 دلار است، در حالی که EMA 50 در قیمت 7.91 دلار است. شکست بالای سطح 7.93 دلار می تواند به عنوان یک تحول مثبت تلقی شود، اما دارایی دیجیتال باید قیمت های خود را در سطوح بالاتر حفظ کند تا حرکت صعودی را تأیید کند.

تحلیل قیمت نئو در نمودار 4 ساعته: جفت NEO/USD در روند صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Neo نشان می دهد که دارایی دیجیتال به سمت بالا افزایش یافته و از سطح 7.92 دلار خارج شده است. گاوها در حال حاضر در تلاش هستند تا قیمت ها را به سمت مقاومت اصلی که در 7.93 دلار مشاهده می شود، سوق دهند و در صورت موفقیت، حرکت به سمت سطح 8.00 دلار در کوتاه مدت قابل انتظار است. حمایت کلیدی برای NEO/USD در 7.57 دلار دیده می شود، و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به فشار فروش بیشتر شود، زیرا ممکن است قیمت ها سطح حمایت 7.30 دلار را دوباره آزمایش کنند.

تصویر 317
نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 48.24 است و به آرامی به سمت منطقه ای که بیش از حد خرید شده در حال افزایش است، که نشان می دهد ممکن است قیمت ها قبل از شکست در سطوح فعلی تثبیت شوند. اندیکاتور MACD نشان می دهد که قیمت نئو با عبور خط سریع از بالای خط سیگنال در حال افزایش است. EMA 20 در حال حاضر 8.36 دلار است، در حالی که EMA 50 در قیمت 8.06 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نئو

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که دارایی دیجیتال به سمت بالا افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 7.92 دلار معامله می شود. نمودارهای ساعتی و روزانه هر دو نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند. اگر دارایی دیجیتال نتواند قیمت های خود را در سطوح بالاتر حفظ کند، خرس ها ممکن است وارد عمل شوند و قیمت ها را پایین بیاورند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.