منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت نئو: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت‌های NEO/USD به زیر 10.97 دلار کاهش می‌یابد.

تحلیل قیمت نئو: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت‌های NEO/USD به زیر 10.97 دلار کاهش می‌یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 75
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت نئو روند نزولی جزئی را در شرایط فعلی بازار نشان می دهد. این کریپتو در زمان نگارش مقاله با قیمت 10.97 دلار معامله می شود. قیمت ها در 24 ساعت گذشته بین 11.73 تا 10.93 دلار معامله شده است. در چند ساعت آینده ممکن است با نفس کشیدن خرس‌ها شاهد حرکت صعودی قیمت باشیم، اما هر گونه افزایش قیمت احتمالا کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است. جفت NEO/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است و در حال حاضر نزدیک به 10.97 دلار معامله می شود.

جفت NEO/USD امروز نزولی است زیرا قیمت به پایین ترین حد 10.97 دلار رسید، پس از اینکه نتوانست بالای سطح مقاومت 11.73 دلار حفظ شود. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالا قیمت ها را در چند ساعت آینده کاهش خواهند داد. آخرین تلاش برای یک رالی اصلاحی هفته گذشته رخ داد، اما این نیز فروخته شد و منجر به کاهش فعلی شد. قیمت در حال حاضر به زیر سطح حمایت 10.93 دلار رسیده است و به نظر می رسد به احتمال زیاد به کاهش ادامه دهد.

اقدام قیمت نئو در نمودار قیمت 1 روزه: خرس‌ها سرسخت هستند زیرا قیمت‌ها را به زیر 10.97 دلار می‌رسانند.

در بازه‌های زمانی 1 روزه، جفت NEO/USD امروز نزولی است زیرا قیمت‌ها به زیر 10.97 دلار می‌رسند. خرس‌ها در 24 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشتند و احتمالاً در چند ساعت آینده قیمت‌ها را کاهش خواهند داد. سقف بازار 24 ساعته برای تحلیل قیمت نئو در حال حاضر 773,442,246 دلار و حجم معاملات 89,922,390 دلار است. در صورتی که قیمت ها بتوانند بالاتر از سطح مقاومت 11.73 دلاری خود را حفظ کنند، گاوها ممکن است کنترل بازار را در دست بگیرند. شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به حرکت بالاتر به سمت سطح مقاومت 12.00 دلار شود. با این حال، هر گونه تجمع احتمالاً کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است.

تصویر 73
نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD، منبع: TradingView

EMA50 و EMA20 هر دو در نمودار 1 روزه که یک سیگنال نزولی است، نزدیک به عبور هستند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 37.87 است و به آرامی در حال افزایش است که نشان می دهد خرس ها در حال از دست دادن حرکت هستند. هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک واگرایی (MACD) نیز نزولی است زیرا همچنان در حال کاهش است.

عملکرد قیمت نئو در نمودار قیمت 4 ساعته: مقاومت در 11.73 دلار در حال حاضر حرکت صعودی را محدود می کند.

بازه زمانی 4 ساعته برای تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که خرس ها در 4 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته اند. قیمت در حال حاضر زیر سطح مقاومت 11.47 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به احتمال زیاد به کاهش خود ادامه دهد. به نظر می رسد قیمت NEO/USD در حال عبور از منحنی هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک (MACD) است که یک سیگنال نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 39.32 است و به زیر سطح 50 حرکت می کند که نشان دهنده نزولی بودن بازار است.

تصویر 74
نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD منبع: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت نئو

تحلیل قیمت Axie Infinity برای امروز نشان می دهد که قیمت ها در یک روند نزولی معامله می شوند زیرا بازار تحت فشار است. قیمت ها در 10.93 دلار حمایت شده اند، با این حال، بازار همچنان تحت فشار است. بازار در ساعات اخیر با فشار فروش مواجه بوده و هیچ نشانه ای از حرکت صعودی دیده نمی شود. با این حال، گاوها از حمایت کوتاه مدت در سطح 10.93 دلار دفاع می کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.