منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت نئو: با ادامه حرکت نزولی بازار، NEO/USD به زیر 7.63 دلار سقوط کرد

تحلیل قیمت نئو: با ادامه حرکت نزولی بازار، NEO/USD به زیر 7.63 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت نئو یک روند نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا خرس ها در 24 ساعت گذشته در لبه برنده بوده اند. اگرچه یک موج قوی صعودی روند قیمت را در هفته قبل کنترل می کرد، اما روند امروز به طور نسبی در حمایت از فروشندگان ثابت شد. ارزش NEO/USD در حال حاضر 7.63 دلار است و در صورت ثابت ماندن خرس ها، می توان کاهش بیشتری در ارزش سکه را انتظار داشت.

کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته 6.07 درصد کاهش داشته است و حجم مبادلات 28,179,265 دلاری قابل مشاهده است. ارزش بازار NEO در حال حاضر 537,144,850 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD: قیمت پس از رانش نزولی به 7.63 دلار کاهش می یابد.

تحلیل روزانه قیمت نئو روند نزولی را برای بازار پیش‌بینی می‌کند زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کردند زیرا جریان صعودی مختل شده است. قیمت در حال حاضر 7.63 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری در پی خواهد داشت. حرکت به سمت ارزش میانگین متحرک (MA) که 8.27 دلار است، برای نمودار قیمت یک روزه.

تصویر 177
نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD، منبع: TradingView

پیش از این یک تلاقی بین منحنی SMA 20 و منحنی SMA 50 گزارش شده بود، اما اکنون به نظر می رسد که روندها به سمت فروشندگان تغییر کرده است. نوسانات در حال افزایش است که نشانه ای نسبتا منفی از روندهای آتی بازار است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون 8.47 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 7.50 دلار است.

نمودار 4 ساعته NEO/USD: قیمت نئو نزدیک به سطح پشتیبانی 7.49 دلار است

تحلیل 4 ساعته قیمت ارز دیجیتال NEO/USD نزولی است زیرا بازار با رد 7.49 دلار روبرو شده است که قبلاً به عنوان مقاومت برای سکه عمل می کرد. باندهای بولینگر از هم جدا شده‌اند و می‌توان فشاری را مشاهده کرد که ممکن است در آینده نزدیک منجر به نوسانات بالا شود.

تصویر 178
نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت نیز اکنون در جهت نزولی حرکت می کند. از سوی دیگر، ارزش میانگین متحرک (MA) در حال حاضر 7.91 دلار است که نسبتا نزدیک به ارزش فعلی NEO 7.63 دلار است. SMA 20 در حال حاضر 7.58 دلار است، در حالی که SMA 50 با قیمت 7.44 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت NEO

تجزیه و تحلیل قیمت نئو یک روزه و چهار ساعته زیر حاکی از کاهش قیمت امروز است، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب بوده است. خرس‌ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده‌اند قیمت را تا محدوده 7.63 دلار کاهش دهند. با این حال، از آنجایی که حرکت صعودی در هفته گذشته در حال احیا بود، می‌توان انتظار داشت که مجدداً بازگردد و قیمت را به بالای مقاومت 7.49 دلار برساند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.