منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت نئو: آیا NEO/USD برای اقدام مثبت بالای 8.6 دلار آماده می شود؟

تحلیل قیمت نئو: آیا NEO/USD برای اقدام مثبت بالای 8.6 دلار آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت نئو امروز کاملاً نزولی است. در واقع، بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی در حال حاضر با احساسات منفی بازار مواجه است.

نقشه حرارتی رمزارز زیر نشان می دهد که بیت کوین 0.76 درصد کاهش یافته است. در عین حال، اتریوم نیز 0.45 درصد کاهش یافته است. آلتکوین های دیگر از همان روند پیروی می کنند زیرا بیت کوین کل بازار را اداره می کند.

نقشه حرارتی کریپتو
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نگاهی گذرا به نمودار 1 روزه تحلیل قیمت نئو، شرایط فعلی بازار را بیشتر به ما می‌دهد.

تحلیل قیمت 1 روزه نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

همانطور که می بینیم، قیمت Neo در حال حاضر در حدود 8.6 دلار در نوسان است. حمایت در حال حاضر روی علامت 8.0 دلار تعیین شده است، در حالی که مقاومت عظیم اخیراً در حدود 9.5 دلار ثبت شده است. می‌توانیم ببینیم که Neo در چند روز گذشته عمدتاً در حال تثبیت شده است. بر اساس تجزیه و تحلیل MACD و سطوح RSI، انتظار می‌رود که تا چند روز آینده به معاملات در محدوده ادامه دهد. هیچ حرکت قابل توجهی در قیمت انتظار نمی رود. با این حال، نباید فراموش کرد که ارزهای دیجیتال دارایی های بسیار فرار هستند. بنابراین، همیشه احتمال فرورفتگی یا پمپاژ ناگهانی وجود دارد.

حرکت قیمت 24 ساعته نئو

تحلیل قیمت 1 ساعته نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

24 ساعت گذشته برای تحلیل قیمت نئو بسیار جالب بوده است. قیمت مستقیماً از 8.88 دلار به پایین ترین سطح 24 ساعته 8.57 دلار رسید و سپس اندکی به قیمت فعلی 8.68 دلار رسید.

اگر به داده های 24 ساعته تحلیل قیمت نئو نگاه کنیم، قیمت آن هنوز 2.40 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار نیز به همین میزان کاهش یافته و حجم معاملات 19.62 درصد کاهش یافته است.

با این حال، حرکت نزولی ممکن است به آرامی در حال کاهش باشد. می بینیم که خطوط MACD در حال آماده شدن برای کراس اوور هستند و RSI هنوز تا حدودی متعادل است. اگرچه RSI به سختی دو بار به مرز 30 رسید، اما به سرعت بهبود یافت. بنابراین، 24 ساعت آینده می تواند برای NEO صعودی باشد.

اما با توجه به احساسات کلی بازار، سرمایه گذاران نباید انتظار پمپ های عمده را داشته باشند. در حال حاضر، NEO به تثبیت در تصویر بزرگتر ادامه می دهد. اگرچه، برخی نوسانات در فریم های زمانی کوتاه تر قطعا امکان پذیر است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته نئو – مجموعه های نئو ممکن است پشتیبانی جدیدی را در مارک 8.57 دلار تنظیم کرده باشند

تحلیل قیمت 4 ساعته نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته نئو به ما نشان می دهد که این توکن اخیراً پشتیبانی جدیدی را در مارک 8.57 دلار تنظیم کرده است. با این حال، هنوز آزمایش نشده است. تنها پس از تایید مضاعف و جهش از آن نقطه قابل تایید است.

با این وجود، نمودار 4 ساعته به غیر از یک جهش کوچک از 8.57 دلار، نشانه زیادی از هرگونه اقدام مثبت قریب الوقوع قیمتی را نشان نمی دهد. اما با توجه به آنچه که قبلاً از سایر بازه‌های زمانی می‌دانیم، می‌توانیم با اطمینان بگوییم که خرس‌ها ممکن است تسلیم شوند. بنابراین، حرکت مثبتی را می توان انتظار داشت، اما Neo به طور کلی در محدوده ای به معامله ادامه خواهد داد.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نتیجه گیری

NEO/USD در 24 ساعت گذشته کاملاً نزولی بوده است. در حالی که حرکت نزولی به آرامی در حال کاهش است، خرس ها به طور کامل تسلیم نشده اند. برخی از نوسانات مثبت قیمت را می توان در 24 ساعت آینده مشاهده کرد، اما معامله گران نباید فراموش کنند که جو کلی بازار همچنان بسیار منفی است.

در حالی که بازار NEO/USD مسیر خود را مشخص می‌کند، فهرست ما از بهترین سرمایه‌گذاری‌های کریپتو برای بلندمدت را بررسی کنید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.