منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت مونرو: XMR با قوی‌تر شدن روند صعودی به 138 دلار می‌پیوندد

تحلیل قیمت مونرو: XMR با قوی‌تر شدن روند صعودی به 138 دلار می‌پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت مونرو روند صعودی را برای روز پیش بینی می کند زیرا مشارکت خریداران افزایش یافته و فعالیت خرید بیشتری در بازار انجام شده است. رالی صعودی در چهار روز گذشته ادامه داشته است و قیمت در این مدت بر مقاومت 132.7 دلاری غلبه کرد. با تشدید حرکت صعودی، بهبود بیشتر در ارزش بازار XMR/USD انتظار می رود زیرا گاوها در حال آماده شدن برای به چالش کشیدن مقاومت 140 دلاری بعدی هستند. خریداران باید برای رسیدن به هدف بعدی خود ثابت قدم باشند.

نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD: XMR به 138 دلار رسید و 3.87 درصد افزایش یافت

تحلیل روزانه قیمت Monero به نفع خریداران ارزهای دیجیتال است، زیرا ارزش سکه در طول روز افزایش می یابد. با حاکم شدن گاوها بر بازار، قیمت بهبود قابل توجهی را تجربه کرد. امروز، افزایش ارزش XMR/USD دوباره مشاهده شد زیرا روند افزایشی آن را به 138.9 دلار رسانده است. به دلیل افزایش قیمت، قیمت از سقف بالای شاخص نوسان عبور کرده و در 24 ساعت گذشته 3.87 درصد افزایش یافته است. از آنجایی که این روند در هفته گذشته عمدتاً صعودی بوده است، سکه نیز در این مدت 8.77 درصد ارزش داشت. میانگین متحرک (MA) را می توان در 129.7 دلار مشاهده کرد.

xmr 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD. منبع: TradingView

هفته گذشته یک تقاطع بین SMA 20 و منحنی SMA 50 اتفاق افتاد و SMA 20 همچنان بالاتر از منحنی SMA 50 معامله می شود که یک نشانه صعودی دیگر است. نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که افزایش بیشتر قیمت در روزهای آینده انتظار می رود. بنابراین، ارزش باند بولینگر بالایی اکنون در 138.7 دلار است، دقیقاً زیر قیمت، که قبلاً برای تابع قیمت XMR مقاومت نشان می داد، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 109.88 دلار است که همچنان قوی ترین پشتیبانی را برای XMR نشان می دهد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا شاخص 57 پیشرفت کرده است، اما منحنی در حال صاف شدن است و به افزایش فشار فروش در بازار اشاره دارد.

تحلیل قیمت مونرو: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل چهار ساعته قیمت Monero روند صعودی را برای ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کند. با وجود اینکه قیمت در ساعات قبل با کاهش غیرمنتظره ای مواجه شد، اما در پایان معاملات قبلی روند صعودی خود را آغاز کرد و تا امروز به اصلاح ادامه داد، اما در حال حاضر با افزایش مجدد قیمت، وضعیت به حمایت از خریداران ادامه می دهد. حرکت صعودی در چهار ساعت گذشته بازگردانده شد زیرا قیمت در نهایت به موقعیت 18.9 دلاری پیوست و اصلاح امروز را بازیابی کرد. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت XMR/USD برابر با 136.6 دلار است.

XMR 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته XMR/USD. منبع: TradingView

نوسانات با سرعت بالایی در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند، و اندیکاتور به طور متوسط ​​130.7 دلار می شود، در حالی که ارزش بالا اکنون 143 دلار و ارزش پایین تر 117 دلار است. در نهایت، نمودار RSI منحنی صعودی را نشان می‌دهد، زیرا امتیاز به تازگی در شاخص 63 متعادل شده است، زیرا شانس احیای بیشتر در ارزش سکه نزدیک به نظر می‌رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت روزانه و ساعتی مونرو به نفع گاوها است. فعالیت خرید به دلیل افزایش مجدد ارزش ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. گاوها قصد دارند از مقاومت 140 دلاری عبور کنند که به زودی تحت آزمایش قرار خواهد گرفت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.