منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت مونرو: حرکت صعودی با عبور قیمت از پوشش 272 دلاری موفقیت آمیز است

تحلیل قیمت مونرو: حرکت صعودی با عبور قیمت از پوشش 272 دلاری موفقیت آمیز است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • گاوها قیمتی بالاتر از 272 دلار گرفته اند.
  • تحلیل قیمت مونرو فعالیت صعودی را نشان می دهد.
  • XMR با قیمت 252.10 دلار پشتیبانی می شود.

آخرین تحلیل قیمت مونرو روند صعودی روز را تأیید می کند زیرا افزایش قابل توجهی در ارزش سکه گزارش شده است. موج صعودی قیمت را در 24 ساعت گذشته به بالای مرز 272 دلار رسانده است و اگر تلاش‌های صعودی ثابت بماند، می‌توان انتظار بهبود بیشتری در قیمت داشت. از سوی دیگر، در چهار ساعت گذشته کاهش قیمت به ثبت رسیده است که به این معنی است که ممکن است ساعات نزدیک شدن خطرناک باشد.

نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD: با از سرگیری روند صعودی، قیمت به سطح 272.41 دلار باز می گردد.

تحلیل قیمت یک روزه مونرو نتایج امیدوارکننده‌ای را برای ارز دیجیتال امروز نشان می‌دهد، زیرا مقدار کافی افزایش در ارزش سکه مشاهده شده است. این موضوع شرایط جالبی را برای خریداران ایجاد کرده است، زیرا گاوها در چند روز گذشته در بازار روند داشته اند. قیمت به موقعیت قبلی خود یعنی 272.41 دلار رسیده و بالاتر از میانگین متحرک (MA) یعنی 269.50 دلار نیز نجات یافته است.

تحلیل قیمت مونرو: حرکت صعودی با عبور قیمت از 272 دلار پرچین 1 موفق می شود
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD. منبع: TradingView

امروز یک تلاقی بین منحنی SMA 20 و منحنی SMA 50 اتفاق افتاد که یک نشانه صعودی دیگر است. مقادیر باند بولینگر بالا و پایین تغییر کرده است و در حال حاضر ارزش بالایی 284.19 دلار است، در حالی که ارزش پایین 252.10 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) هنوز در منطقه متوسط ​​است و در حال حاضر در 52.13 است.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: ارز دیجیتال شوک عظیمی را در نقطه عطف 277 دلار دریافت می کند

منحنی قیمت XMR در چهار ساعت گذشته به دلیل تصاحب نزولی ناگهانی کاهش یافته است. قیمت در آستانه عبور از مقاومت 277.97 دلار بود، اما خرس‌ها تلاش صعودی را به یک تلاش ناموفق تبدیل کردند. روند نزولی منجر به کاهش قیمت به 272.40 دلار شده است و کاهش بیشتر در ارزش XMR را می توان پیش بینی کرد. قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک است که در سطح 270.35 دلار یافت می شود.

تحلیل قیمت مونرو: حرکت صعودی با عبور قیمت از 272 دلار پرچین 2 موفق می شود
نمودار قیمت XMR/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که روند نزولی ممکن است تا چند ساعت آینده نیز ادامه یابد. نشانگر باندهای بولینگر مقادیر زیر را نمایش می دهد. ارزش باند بولینگر بالا 277.97 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 254.30 دلار است. امتیاز RSI به دلیل روند نزولی به 55.32 کاهش یافته است.

تحلیل قیمت مونرو: حرکت صعودی با عبور قیمت از 272 دلار پرچین 3 موفق می شود
نمودار شاخص های فنی XMR/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی برای XMR/USD از روند صعودی حمایت می کند، زیرا چند ماه گذشته برای ارزش کلی بازار کاملاً سودآور بوده است. در حال حاضر 17 اندیکاتور در موقعیت خرید، 9 اندیکاتور در موقعیت خنثی قرار دارند و هیچ عقربه ای در وضعیت فروش یافت نمی شود.

نشانگر میانگین متحرک نتایج مطلوبی را برای خریداران به همراه یک سیگنال صعودی قوی نشان می دهد. 15 اندیکاتور در موقعیت خرید وجود دارد در حالی که اندیکاتورهای صفر در موقعیت های فروش و همچنین موقعیت های خنثی هستند. اسیلاتورها با نه اندیکاتور در سطح خنثی، دو اندیکاتور در سطح خرید و اندیکاتور صفر در سطح فروش سیگنال صعودی می دهند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت مونرو

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته مونرو افزایش قیمت XMR/USD را دیکته می کند. گاوها در 24 ساعت گذشته قیمت را به 272.41 دلار رسانده‌اند و می‌توان انتظار افزایش قیمت بیشتری را برای هفته آینده داشت. پیش بینی ساعتی دلگرم کننده نیست، به این معنی که قیمت ممکن است در چند ساعت آینده کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.