منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK/USD از یک حرکت صعودی در 6.00 دلار پیروی می کند

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK/USD از یک حرکت صعودی در 6.00 دلار پیروی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت زنجیره‌ای نشانه‌هایی از روند صعودی را نشان می‌دهد، زیرا حرکت خرید به ظاهر در حال تشدید است. قیمت یک حرکت رو به افزایش در طول روز را پوشش داد، زیرا خریداران بیشتری روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند. در حال حاضر، ارزش سکه در بالاترین سطح 6.00 دلار قرار دارد و احتمال روند صعودی بیشتر نزدیک به نظر می رسد. اگرچه قیمت در هفته های اولیه کاهش شدیدی داشت، گاوها در چند روز گذشته برنده خود را تضمین کردند.

دارایی دیجیتال توانسته است جایگاه خود را بالای 6.00 دلار حفظ کند که نشان دهنده سطح حمایت قوی در این نقطه است. حجم معاملات 24 ساعته LINK در حال حاضر 226 میلیون دلار است که نسبت به روز گذشته افزایش قابل توجهی نشان می دهد در حالی که ارزش بازار 3.048 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: قیمت پس از بازگشت به 6.00 دلار قدرت صعودی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Chainlink یک روند صعودی قوی را برای روز نشان می دهد، زیرا ارزش ارز دیجیتال به طور قابل توجهی افزایش یافته است. شمعدان های سبز در چند ساعت گذشته بر نمودار قیمت غالب بوده اند، زیرا گاوها برنده های متوالی را تضمین می کنند. ارزش LINK/USD در حال حاضر 6.00 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت خرید، به زودی افزایش بیشتری به دنبال خواهد داشت. اگر در مورد مقدار میانگین متحرک (MA) صحبت کنیم، در حال حاضر 42.30 دلار است.

تصویر 410
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

با کاهش نوسانات، باندهای بولینگر همگرا می شوند و در هفته آینده روند صعودی بیشتری دنبال می شود. ارزش باند بولینگر بالا به موقعیت 7.886 دلار رسیده است و ارزش باند بولینگر پایین به 5.62 دلار تغییر مکان داده است. به دلیل آخرین چرخش صعودی در روند بازار، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا 42.30 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک: گاوها در کوتاه مدت 6.50 دلار را هدف خواهند داشت

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره زنجیره ای نشان می دهد که گاوها آماده هستند تا بازار را تصاحب کنند، زیرا فعالیت خرید افزایش یافته است. اگر روند کلی قیمت را تجزیه و تحلیل کنیم، انتظار می رود که LINK/USD در چند روز آینده به بیش از 6.50 دلار برسد. مقاومت در 6.10 دلار قرار گرفته است و گاوها به زودی یک شکست جزئی را دنبال خواهند کرد، زیرا حضور آنها در بازار افزایش یافته است. از جنبه نزولی، سطح حمایت 5.75 دلار است و انتظار می‌رود تا چند روز دیگر هیچ کاهشی در ارزش زیر این موقعیت وجود نداشته باشد.

تصویر 411
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) یک متقاطع صعودی را حفظ کرده است و گاوها آماده تصاحب بازار هستند. شاخص قدرت نسبی (RSI) تا سطح 39.61 افزایش یافته است و انتظار می رود در چند روز آینده افزایش بیشتری داشته باشد. باندهای بولینگر در حال باریک شدن هستند و ارزش به زودی افزایش می یابد، زیرا خرس ها در حال حاضر از دید خارج هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink یک روند صعودی قوی در بازار را نشان می دهد، زیرا فعالیت خرید در حال افزایش است. ارزش LINK/USD در حال حاضر 6.00 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت خرید، به زودی افزایش بیشتری به دنبال خواهد داشت.