منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک مبارزه قوی صعودی به 6.61 دلار افزایش می یابد

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک مبارزه قوی صعودی به 6.61 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای امروز یک روند صعودی را برای LINK/USD نشان می دهد. در حالی که معامله گران برای حرکت صعودی در بازار می جنگیدند، ارز دیجیتال یک شبه به 6.61 دلار افزایش یافت. با این حال، در حال حاضر با رد 6.71 دلار مواجه است که ممکن است نشان دهنده احتمال عقب نشینی به سطح حمایت 6.57 دلار باشد. اگر بتواند در این سطح حمایت قوی بماند، می‌توانیم در روزهای آتی شاهد پیشرفت‌های بیشتری باشیم زیرا معامله‌گران به خرید این ارز دیجیتال در حال ظهور ادامه می‌دهند.

بازار ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته به رنگ سبز معامله می‌شود و بسیاری از آلت‌کوین‌های بزرگ دیگر نیز شاهد افزایش قیمت بوده‌اند. حجم معاملات این دارایی دیجیتال بیش از 163 میلیون دلار است و در حال حاضر ارزش بازار آن چیزی بیش از 3.34 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در 24 ساعت گذشته: LINK به 6.61 دلار بازگشت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نشان می دهد که LINK/USD در 24 ساعت گذشته به 6.61 دلار بازگشته است، زیرا معامله گران پس از رالی صعودی قوی، سود خود را از جدول خارج کردند. با این حال، این ممکن است فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاران بلندمدت باشد تا در چین‌لینک خرید کنند، زیرا این احتمال وجود دارد که در هفته‌های آینده شاهد حرکت صعودی باشد.

تصویر 243
تحلیل قیمت 24 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

اندیکاتورهای MACD یک روند صعودی را برای LINK/USD نشان می‌دهند، با اقدامات اخیر قیمت نیز حاکی از ادامه روند صعودی است. متقاطع میانگین متحرک نمایی نیز صعودی است و میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه است. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی نیز در 50 صعودی است که نشان می‌دهد هنوز فضایی برای افزایش قیمت وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink روند صعودی ثابتی را در قیمت در چند ساعت گذشته نشان می دهد، به طوری که قیمت بیشتر محدوده را در ساعت گذشته پوشش می دهد، از 6.57 دلار تا 6.71 دلار. به نظر می رسد که روند صعودی و نزولی در تعادل هستند، اما در حال حاضر شاهد حرکت های صعودی در قیمت هستیم که می تواند نشان دهنده ادامه روند صعودی باشد.

تصویر 242
LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته. منبع: TradingView

خط واگرایی میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در حال حاضر رو به بالا است که نشان دهنده افزایش حرکت گاوها است. این به ما نشانه های فنی می دهد مبنی بر اینکه قیمت ممکن است در روزهای آینده به روند صعودی خود ادامه دهد. شاخص قدرت نسبی نیز روی 37.36 قرار دارد که نشان دهنده بازار کمی بیش از حد خرید است که می تواند به دلیل عقب نشینی باشد. متقاطع EMA در نمودار 4 ساعته نیز صعودی است و شواهد فنی بیشتری به این روند صعودی اضافه می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

به طور کلی، به نظر می رسد که تحلیل قیمت Chainlink برای امروز صعودی است و به طور بالقوه می تواند در روزهای آینده شاهد افزایش بیشتر باشد. با این حال، اگر بازار LINK/USD نتواند از سطح مقاومت 6.83 دلار عبور کند، ممکن است در کوتاه مدت حرکت نزولی را تجربه کند.