منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک دوره صعودی پی در پی به 6.64 دلار افزایش یافت

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک دوره صعودی پی در پی به 6.64 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای امروز نشان دهنده روند مثبت است. Chainlink (LINK) در 24 ساعت گذشته یک روند صعودی عالی داشته است. این سکه در حال حاضر با قیمت 6.68 دلار معامله می شود و 13.8 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار سکه نیز به 3,033,011,035.2 دلار رسیده و حجم معاملات 24 ساعته سکه نیز افزایش یافته و در حال حاضر 1,055,050,642.76 دلار است. سکه روز خود را با قیمت 5.41 دلار آغاز کرد و به بالاترین رقم 6.69 دلار رسید. گاوها توانسته اند قیمت ها را بالاتر ببرند و در حال حاضر با مقاومت 7.5 دلاری روبرو هستند.

عملکرد قیمت پیوند زنجیره ای در نمودار روزانه: LINK 13.8 درصد افزایش می یابد

قیمت Chainlink امروز 13.8 درصد افزایش یافت زیرا گاوها کنترل بازار را در دست گرفتند. بازار از ابتدای روز در روند صعودی قرار داشت و به بالای 6.69 دلار رسید. قیمت ها در حال حاضر با مقاومت 7.5 دلاری روبرو هستند و اگر گاوها بتوانند این سطح را بشکنند، می توان انتظار داشت که قیمت ها در کوتاه مدت به سمت 8.5 دلار حرکت کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نشان می دهد که قیمت LINK در سمت صعودی حرکت می کند زیرا قیمت های LINK پس از یک رگه صعودی متوالی به 8.46 دلار نزدیک می شود. شرایط فعلی بازار به نفع گاوها است زیرا اندیکاتور RSI بسیار بالاتر از سطح 60 است و در حال حاضر در 64.65 معامله می شود. نشانگر MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال به خوبی بالای هیستوگرام قرار دارد.

تصویر 230
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

میانگین‌های متحرک نیز نشان‌دهنده یک روند صعودی هستند زیرا MA 50 روزه بسیار بالاتر از MA 200 روزه است. MA 100 روزه در حال حاضر 6.07 دلار است و بسیار بالاتر از MA 200 روزه است که در 5.47 دلار است. این نشان می‌دهد که مسیر کمترین مقاومت در مسیر صعودی قرار دارد و می‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها در کوتاه‌مدت به سمت ۸ دلار حرکت کنند. نوسانات در حال حاضر شروع به افزایش کرده است، و ارزش باندهای بولینگر در حال حاضر شروع به گسترش می کند، و این نشانه آن است که قیمت ها ممکن است در آینده نزدیک شاهد برخی نوسانات قیمت باشند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار قیمت 4 ساعته: LINK مقاومت 7.60 دلار را آزمایش می کند

قیمت‌های Chainlink در حال حاضر در حال آزمایش مقاومت در 7.60 دلار هستند و اگر گاوها بتوانند این سطح را بشکنند، می‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها در کوتاه مدت به سمت 8.5 دلار حرکت کنند. شاخص RSI بسیار بالاتر از سطح 60 است و این نشان می دهد که گاوها بر بازار کنترل دارند. نشانگر MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال به خوبی بالای هیستوگرام قرار دارد.

تصویر 229
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: Tradingview

ارزش باندهای بولینگر در حال حاضر در حال افزایش است که نشانه افزایش نوسان قیمت ها است. به طور کلی، روند به نفع گاوها است و قیمت ها ممکن است به زودی سطوح مقاومت 7.00 دلاری را آزمایش کنند. علاوه بر این، باند بالایی بالاتر از قیمت حرکت کرده است که یک علامت صعودی است. همچنین، طبق سطوح اصلاحی فیبوناچی، قیمت ها 50 درصد از حرکت اخیر از 4.20 دلار به 7.60 دلار بازگشته اند که یکی دیگر از نشانه های صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که LINK در حال حاضر در یک روند صعودی قوی است زیرا گاوها کنترل بازار را در دست می گیرند. شاخص های فنی همگی نشان دهنده روند صعودی هستند و می توان انتظار داشت که قیمت ها در کوتاه مدت به سمت 8.5 دلار حرکت کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.