منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک تصاحب نزولی به 7.89 دلار سقوط می کند

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک تصاحب نزولی به 7.89 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Chainlink روند نزولی را برای امروز نشان می دهد و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از صبح کاهش قابل توجهی داشته است. اگرچه خرس ها در موقعیت برنده بودند، اما از دیروز روند نزولی در حال پیگیری است و پیشرفت های اخیر نیز به نفع خرس ها است. این یک علامت نگران کننده برای ارزهای دیجیتال است، زیرا قیمت به 7.89 دلار کاهش یافته است که در حال حاضر با توجه به قیمت در ماه های گذشته سطح بسیار پایینی است. با این حال، حمایت نیز در نزدیکی سطح 7.69 دلار و سطح مقاومت در 8.36 دلار است. سرمایه بازار Chainlink در حال حاضر 3.86 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 953 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: قیمت Chainlink در 8.36 دلار مقاومت پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نشان می‌دهد که خرس‌ها برای امروز در حال روند هستند و شمعدان‌های قرمز را تشکیل می‌دهند. روند نزولی دوباره به ارزش ارز دیجیتال تا حد زیادی آسیب رسانده است زیرا LINK در زمان نگارش این مقاله با قیمت 8.36 دلار معامله می‌کند و جفت ارز دیجیتال گزارش می‌دهد. زیان 4.43 درصدی طی 24 ساعت گذشته و زیان 16 درصدی در هفته گذشته. ارزش بازار به 3.85 دلار کاهش یافت، اما از سوی دیگر حجم معاملات به 960 میلیون دلار افزایش یافت. میانگین متحرک (MA) در 7.50 دلار معامله می شود، درست بالاتر از سطح قیمت.

تصویر 361
منبع: Trading View

نوسانات بالا است، به همین دلیل است که میانگین باند بولینگر اکنون در 7.50 دلار است، در حالی که ارزش باندهای بولینگر بالای 8.36 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای LINK است و ارزش باند بولینگر پایین در موقعیت 7.69 دلار است که نشان دهنده حمایت از قیمت سکه است. با ادامه فعالیت فروش در بازار، شاخص قدرت نسبی (RSI) با شیب نزولی در شاخص 52.33 در نیمه پایینی منطقه خنثی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نمودار قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink تحلیل فوق را تایید می کند زیرا شکست قیمت صعودی بوده است، اما خرس ها قیمت را طی چهار ساعت گذشته به سمت پایین آورده اند و در صورت فروش احتمال کاهش بیشتر قیمت در ساعات آینده وجود دارد. فشار گسترش می یابد. اما تغییر روند نیز ممکن است.

تصویر 360
منبع: Trading View

نوسانات LINK/USD در نمودار 4 ساعته امروز در حال افزایش است و باند بالایی به 7.94 دلار رسیده است و باند پایینی به 7.90 دلار کاهش یافته است، در حالی که میانگین میانگین این اندیکاتور در 8.06 دلار است. RSI در اینجا چرخشی به سمت پایین نشان می دهد زیرا فشار فروش همچنان وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی قوی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت بیشتر در شرایط افراطی در حال کاهش دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی منفی پیروی می کند. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی حرکت‌های خود را برای حفظ کنترل خود بر بازار آغاز خواهند کرد.